Arma 3 Coop » Polskie community Arma 3 CooP • Zobacz wątek - Operacja Wniebowstąpienie
Do zjazdu A3C pozostało
Zjazd trwa :D

Operacja Wniebowstąpienie

Opisy i wrażenia z rozegranych misji.

Re: Operacja Wniebowstąpienie

Postprzez tomaszek » 12 sie 2018, o 22:31

Fajna misja, fajny skład. A tak poza tym błona dziewicza w nowym komputerze przebita, całkiem inny komfort gry mając 20-30 fps a 60-100.
Ostatnio edytowano 12 sie 2018, o 22:31 przez tomaszek, łącznie edytowano 1 raz
ObrazekObrazekObrazek
tomaszek
St Kapral
St Kapral

Postprzez HusariuS » 12 sie 2018, o 22:31

Krzyciu napisał(a):@Husarius mieliście wstrzymać ogień na konwój nie na wioskę żeby SAS mógł zrobić ładne bum. A tamta misja ogniowa - powinna się aktywować triggerem i mielibyście ładny hint wraz ze spawnem jednostek, ale z jakiegoś powodu to nie zadziałało.

Nie rozumiesz, Klaj nam kazał wstrzymać ostrzał na ostatnią wioskę gdzie drużyna Szakala dostała wpierdol od czołgu xd
ObrazekObrazekObrazekObrazek
HusariuS
Plutonowy
Plutonowy

Postprzez Klaj » 12 sie 2018, o 23:00

Kazałem wam wstrzymać ogień bo 2 drużyna i czołg były już w mieście a znając życie ostrzelalibyście ich a nie przeciwnika.
Obrazek
Klaj
St Szeregowy
St Szeregowy

Postprzez Murdock » 13 sie 2018, o 04:38

No nie wiem ja mam mieszane uczucia... Misja raczej okropnie nudna... Malo AI przez co i mło strzelania. W sumie to misja w stylu spacer przez park wystarczyło iść spokojnie i misja zrobiona bez jakichkolwiek problemów nawet bez stosowania taktyk i forteli. Długie przestaje między zadaniami (1raz to prawie godzina)... Gdyby nie film na drugim monitorze to bym zasnął przed kompem hehe a na sam koniec jeszcze net mi wysiadł... Reasumując mamy profesjonalnych żołnierzy więc misję muszą być cięższe hehe może jak bu ta misja była bez wsparcia lotniczego i czołgów? :-P
Obrazek
Murdock
Szeregowy
Szeregowy

Postprzez Staffo » 13 sie 2018, o 10:14

W sumie to więcej czasu siedzieliśmy bezczynnie w okopie albo jechaliśmy z miejsca na miejsce. Mam wrażenie że mieliśmy za dużą siłę ognia w stosunku do tego z czym się mierzyliśmy i większość roboty zrobiły czołgi i lotnictwo a nam pozostało czekać aż ktoś nas przerzuci z wioski do wioski. Akcji było w sumie niewiele, ale jak już coś zaczęło się dziać to trochę się człowiek ożywiał. Z tych 3 godzin spokojnie można było się uwinąć w 2 a tak to praktycznie godzinę siedzieliśmy w różnego rodzaju okopach i walczyliśmy ze snem.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Staffo
Podporucznik
Podporucznik
Karts DLCHelicopters DLCMarksman DLC

Poprzednia strona

Powrót do Raporty z Misji