Do zjazdu A3C pozostało
Zjazd trwa :D

Atomowa nadzieja - raport

Opisy i wrażenia z rozegranych misji.

Re: Atomowa nadzieja - raport

Postprzez Wikary » 13 lip 2018, o 07:00

Hordkall napisał(a):Mimo to wstrzymam się chyba przed robieniem oficjalnych misji nocnych ze względu na takie sytuacje:

Wróg bez noktowizji przeszedł po górach dobre kilkaset metrów marszem, aby w końcu przeciąć drużynę Wikarego i pierwszy(!) wystrzelić.

Biorąc pod uwagę Twoje doświadczenie w armie to dziwne, że wnioski masz tak chybione. Perspektywa zeusa ma się nijak do sytuacji widzianej z ziemi, ale jak się zwolni odtwarzanie można zrozumieć co się stało.

1. Wyszliśmy na nich na kilkunastu metrach zza załamania terenu -> nie widzieliśmy ich wcześniej, bo się nie dało.
  2. Na takiej odległości zwykły człowiek z nokto dalej musi wroga wypatrzyć, a AI go po prostu widzi.
  3. Ogień pierwszy otworzył gościu, którego zza drzew i krzaków nie byłem w stanie zobaczyć, a on mnie tak - klasyczna Arma.
  4. Dowódcę zdjąłem w tym samym momencie co on mnie.
  5. Moment później dwóch pozostałych widocznych wrogów zdejmuje reszta mojej ekipy. Zostaje tylko AT gdzieś za kolejnym załomem.

Dobrze, że szliśmy szerokim frontem, bo dzięki temu nie przygnietli nas ogniem w jednym punkcie, a my mogliśmy ich z różnych kątów ostrzelać. Dla mnie taki wynik jest bez szału, ale ok. Był nagły kontakt i tylko dlatego wynik był 4:1. Gdy sytuacja się odwróciła i pół godziny później taki sam patrol bez nokto na skrzyżowaniu zauważyliśmy pierwsi to było, jak powinno 4:0.

Taki lajf.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Wikary
Generał brygady
Generał brygady
Karts DLCHelicopters DLCMarksman DLC

Postprzez diggi » 13 lip 2018, o 09:52

Ja chciałem podziękować @Bohun za spokojne i przemyślane dowodzenie, dzięki za tak fajne wprowadzenie, ponieważ była to moja pierwsza oficjalna misja ( chyba nie zawaliłem niczego zbytnio :) )
Misja z mojej perspektywy ciekawa (ale co ja żółtodziób mogę tam wiedzieć) także 5/5 ode mnie.
Obrazek
diggi
St Szeregowy
St Szeregowy

Postprzez Dizajner » 13 lip 2018, o 10:26

SAS 2 Dizajner ( : Strzelec) (18 misja gracza)
Misja sztos, mimo że pare razy sie zgubiliśmy i zawsze byliśmy z tyłu. ;D

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Dizajner
St Szeregowy
St Szeregowy

Poprzednia strona

Powrót do Raporty z Misji