Operation Good Fortune

Opisy i wrażenia z rozegranych misji.

Re: Operation Good Fortune

Postprzez Gnar » 15 maja 2018, o 21:23

Dzięki wszystkim drużynom (bo we wszystkich po kolei byłem xD ) za grę. Szkoda było Shocka, zapowiadała się fajna misja pod jego dowodzeniem.
No i dzięki Nasti. Dostałem go pod opiekę i sprawdził się na 5. Radził sobie bardzo dobrze i wiedział, co robić. Razem dożyliśmy do końca :D

Do następnego
ObrazekObrazek
Gnar
St Kapral
St Kapral

Postprzez Calling » 15 maja 2018, o 21:25

Obrazek
Obrazek
ObrazekObrazek
Calling
Kapral
Kapral

Postprzez SabigPL » 15 maja 2018, o 21:29

Co-Pilot Yankee
Co do FF z Charlie
Dostaliśmy wezwanie misji ogniowej "na południe od miejscowości, sojusznicze jednostki oznaczone dymem" zrobiliśmy przelot znaleźliśmy ruch na południu. Kolejny przelot Oriox otworzył ogień z KM ponowiłem pytanie do HQ czy swoi oznaczeni dymem, dostałem potwierdzenie więc na drugim przelocie poleciały hydry po wypuszczeniu nagle pojawił się żółty dym. Więc skąd sprzeczne informacje o oznakowaniu oddziałów oraz lokalizacji ? Będąc na nasłuchu nie słyszałem, żadnej informacji po ostrzale z KM, że idzie w stronę Charlie.

Z mojej strony wybaczcie Panowie.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
SabigPL
St Sierżant
St Sierżant
Karts DLCHelicopters DLCMarksman DLC

Postprzez Spideer » 15 maja 2018, o 21:38

Spideer (Alpha : Strzelec) (12 misja gracza)

Jedna.. Wielka.. Masakra.. Misja ogólnie dobra i podobała mi sie. Ale ten moździerz na początku (Alpha). Ciała 3/4 drużyny latały lepiej niż dmuchawce przy wietrze... Dzięki całej drużynie Alpha za świetną grę mimo ze dla nie których nie potrwała długo. Najbardziej dziękuje Paladinowi z którym dotrwaliśmy do "końca" jako jedyni z Alphy i zawsze dawał rade "przetransformować" mnie z chodzącego trupa na nowo narodzonego :D Jeszcze raz dzięki za grę. Mam nadzieje ze następnym razem jeżeli będzie to się uda :)
Obrazek
Spideer
St Szeregowy
St Szeregowy

Postprzez Astetyk » 15 maja 2018, o 21:39

Misja z potencjałem, ale z racji tego, że UNSUNG is love, UNSUNG is life muszę złożyć mnóstwo zażaleń. Po pierwsze przezbrojenie niepełne, brak granatów dymnych, granatów jakichkolwiek właściwie, zamiennej broni i właściwej amunicji. Po wylądowaniu złe wrażenie się rozwiało i zaraz wróciło z siłą ostrzału moździerzowego 155mm, który przy okazji wykosił mi 3/4 ekipy. Dalej więźniowie do odbicia zakopani żywcem, więc pierwsze zadanie nie wykonane i potem już standardowy UNSUNG. No nic misja do ponownego rozegrania, oczywiście po poprawkach.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Astetyk
Sierżant
Sierżant

Postprzez Pitu » 15 maja 2018, o 21:44

Pierwsza misja i żywy wróciłem. Buhaj dzieki za opieke i wprowadzenie w gre, jak dla nowego fajna misja i dzięki wam nabrałem chęci na wiecej
Obrazek
Pitu
Szeregowy
Szeregowy

Postprzez Krzyciu » 15 maja 2018, o 21:47

Co do więźniów byli na piętrze budynku i zostali uwolnieni
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Krzyciu
St Kapral
St Kapral

Postprzez Pusher » 15 maja 2018, o 21:51

Pusher (Charlie : Dowódca sekcji) (140 misja gracza)
W wielkim skrócie misje opiszę w taki sposób: Jak będąc dowódca sekcji zostać dowódcą operacji
Jak dla mnie grało się dzisiaj bardzo dobrze (Chyba jedna z lepszych misji jakie grałem na unsungu na chwile obecną), ponieważ w przeciwieństwie do wielu innych misji rozgrywanych na UNSUNG-u nie było dzisiaj nadmiernego (Nie wiem jak to dokładnie ująć) "filmowania" misji na UNSUNG-u (Mam na myśli ciągłe ataki kamikadze, napalm na każdy krzak, i jakieś takie jednostronne zgarnianie wpierdolu od Wietnamczyków i ogólnie prób zrobienia z wojny w Wietnamie konfliktu który z góry był skazany na przegraną i że ogólnie Amerykanie to tylko dostawali wpierdol. Nie mówię tutaj że wojna w Wietnamie nie było ciężka, i że Amerykanie nie dostali bolesnych lekcji, ale na niektórych misjach człowiek zastanawia się jakim cudem ktoś wrócił żywy z tego Wietnamu). Może to po części wina jakieś lepszej optymalizacji (Cholernie dużo miałem klatek dzisiaj).

Dziękuje wszystkim za wspólną grę, mam nadzieję że swoim dowodzeniem nikogo do siebie nie zraziłem i że idzie mi coraz lepiej, zwłaszcza że nie byłem przygotowany na takie częste zmiany w kwestii dowódcy drużyny, oraz późniejszego ogarnięcia chaosu po wybuchu AA.
Wielkie podziękowania dla Fokusa, Buhaja, Pitu i Eddyego za próbuje logicznego wykonywania moich rozkazów i za odwalania dobrej roboty (Szczególnie dla Pitu z racji na pierwszą misję w jego karierze).

Dzięki wielkie i do następnego
ObrazekObrazek
Pusher
St Plutonowy
St Plutonowy

Postprzez Shock » 15 maja 2018, o 22:27

SabigPL napisał(a):Co-Pilot Yankee
Co do FF z Charlie
Dostaliśmy wezwanie misji ogniowej "na południe od miejscowości, sojusznicze jednostki oznaczone dymem" zrobiliśmy przelot znaleźliśmy ruch na południu. Kolejny przelot Oriox otworzył ogień z KM ponowiłem pytanie do HQ czy swoi oznaczeni dymem, dostałem potwierdzenie więc na drugim przelocie poleciały hydry po wypuszczeniu nagle pojawił się żółty dym. Więc skąd sprzeczne informacje o oznakowaniu oddziałów oraz lokalizacji ? Będąc na nasłuchu nie słyszałem, żadnej informacji po ostrzale z KM, że idzie w stronę Charlie.

Z mojej strony wybaczcie Panowie.

To nie zwalnia nikogo ze słuchania briefu.
Wyraźnie było powiedziane gdzie będa poszczególne drużyny i było to oznaczone na mapie.
W bazie było przekazane również jakich ekranów (żółtych) będziemy używać do oznaczania swoich pozycji.
Pomijajac fakt, że byliśmy na swojej pozycji, na szczycie wzgórza - to byliśmy okopani dookoła przedpiersiami, czego się można spodziewać tylko po graczach. Takie białe, długie, wyglada jak piasek.
Trudno tego nie zauważyć na szczycie zielonego wzgórza.

Ostrzał z KM nie był w stronę Charlie tylko we wroga 200 metrów na południe.
Ostrzał z rakiet był przedłużeniem waszego ostrzału 200 metrów na północ w nasza górkę.

Mniej happy trigger następnym razem, więcej myślenia i obserwacji - to że HQ każe wam napierdalać do wszystkiego dookoła celu nie znaczy że wie gdzie sa jego jednostki, a pilotów nie zwalnia z identyfikacja swój-obcy.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Shock
Podporucznik
Podporucznik
Karts DLCHelicopters DLCMarksman DLC

Postprzez Oriox » 16 maja 2018, o 00:14

Widzę, że dalsza dyskusja na ten temat nie ma większego sensu
ObrazekObrazekObrazek
Oriox
Plutonowy
Plutonowy