Nowy.

Dział dotyczący gry Arma 3

Nowy.

Postprzez Szeli » 5 sty 2018, o 18:24

Witam wszystkich,jestem Piotrek i mam 32 lata.Bardzo podoba mi się Arma3,ponieważ w 2000 roku zagrywałem się w Operation Flashpoint i dodatek Rezistance.Nie pomylę się chyba zbytnio,jeśli stwierdzę,że Arma wywodzi się z flashpointa.Ta mapa, kompas wszystko mi to przypomina.Dlatego chcę spróbować Army3.Zakupiłem ją wczoraj przez Steam.Powiedzcie mi Panowie od jakich modów zacząć,co mi będzie potrzebne na pewno i skąd to pobrać oprócz warsztatu steam.Chciałbym dużo dodatków z polskim wojskiem np. Grom i co tam jeszcze mamy,pojazdy,łodzie,cokolwiek polskiego czołgi itd.Amerykanie i inne wojska też chętnie poznam.
Czekam na odpowiedź i pozdrowienia znad morza!
Szeli

Re: Nowy.

Postprzez Kolorowy » 5 sty 2018, o 18:31

Jak chcesz pograć sam to polecam Wastelanda od Samatry
dużo tam grałem i w sumie do tej pory grywam
https://wasteland.arma.su Troche trybów rozgrywki, tam chyba są mody RHSU także można pograć na prawdę fajnie

Jeśli chcesz się rozwinać pograć w najlepszej społeczności, grać misję w klimacie RP. Poczytaj troche o nas, i dołącz :D Mamy tutaj dużo modów które są dla naszej społeczności, misje szkolenia. Jest co robić jak się chce :D Oczywiście jedno nie wyklucza drugiego. Możesz grać na Wastelandzie jak i z nami :D
Obrazek
Kolorowy
St Szeregowy
St Szeregowy

Postprzez Szeli » 5 sty 2018, o 19:41

wasze mody skąd pobrać grę mam ze steama więc chyba z tamtejszego warsztatu? nie wiem nie sprawdzałem dopiero usiadłem przy kompie
Szeli

Postprzez Radrix » 5 sty 2018, o 19:44

Szeli napisał(a):wasze mody skąd pobrać grę mam ze steama więc chyba z tamtejszego warsztatu? nie wiem nie sprawdzałem dopiero usiadłem przy kompie

Nasze mody są tworzone wyłącznie do naszej dyspozycji i nikogo innego. Można je pobrać jedynie będąc członkiem społeczności i jedynie z naszego repozytorium.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Radrix
St Sierżant
St Sierżant
Karts DLCHelicopters DLCMarksman DLC

Postprzez DaWiD96 » 5 sty 2018, o 19:45

Radrix napisał(a):
Szeli napisał(a):wasze mody skąd pobrać grę mam ze steama więc chyba z tamtejszego warsztatu? nie wiem nie sprawdzałem dopiero usiadłem przy kompie

Nasze mody są tworzone wyłącznie do naszej dyspozycji i nikogo innego. Można je pobrać jedynie będąc członkiem społeczności i jedynie z naszego repozytorium.

I używać wyłącznie na naszym serwerze dodam :trollface:
DaWiD96
St Plutonowy
St Plutonowy

Postprzez Szeli » 5 sty 2018, o 20:13

Aha dziękuję przeczytałem wcześniej w regulaminie o prawach autorskich i o serwerach. Czy wasze dodatki są płatne dla nowych?
Szeli

Postprzez Staffo » 5 sty 2018, o 20:30

Są bezpłatne i można z nich korzystać tylko będąc członkiem naszej grupy.
Staffo
Podporucznik
Podporucznik
Karts DLCHelicopters DLCMarksman DLC

Postprzez kioto2 » 6 sty 2018, o 00:22

Przeglądnij sobie na YouTube kilka filmików z naszych misji, tam jest ich od cholery. Jak dojdziesz do wniosku, że to klimaty pod Ciebie składaj podanie i dołącz do nas, a w procesie szkoleniowym dowiesz się wszystkiego co musisz aby zacząć z nami rozgrywki.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
kioto2
St Plutonowy
St Plutonowy

Postprzez Szeli » 6 sty 2018, o 15:51

Pewnie,że to moje klimaty.Zycie tak mi się układa,ze mam teraz duzo czasu wolnego przed kompem,więc o obecność nie ma co się martwić.We flashpointcie lubiłem tworzyć misje w edytorze,z drobiazgami typu salutowanie,siadanie przy ognisku i wyjazd na patrol itd.Mam tylko drobne problemy z celowaniem,ale daję radę. Orientacja w terenie u mnie zawodzi tzn.czasem nie wiem skąd pada strzał, więc się chowam i dopiero wtedy szukam celu.Dobra,to tyle.
Szeli

Postprzez Sarlack » 6 sty 2018, o 16:31

to w sumie jak każdy :) składaj podanie i wio w kamasze ;p
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Sarlack
Podpułkownik
Podpułkownik

Następna strona

Powrót do Arma 3