Do zjazdu A3C pozostało
Zjazd trwa :D

SabigPL - saper z powołania

Zbiór pochwał dla członków społeczności A3C.

SabigPL - saper z powołania

Postprzez Radrix » 3 maja 2019, o 12:07

Chciałbym pochwalić Sabiga na misji Operation Blank Fire z dnia 26.04.2019 zapobiegł śmierci wielu dzielnych amerykańskich żołnierzy wykrywając i eliminując zagrożenie bombowe stojące na naszej drodze.
Dowodziłem oddziałem Delta Force więc przez połowę misji nawet nie wiedziałem o istnieniu tego żołnierza, ale jak tylko się dowiedziałem to od razu chciałem go u siebie w drużynie. Los sprawił, że jego dowódca zmarł i Sabig trafił do mojej drużyny.
Chłopaki natychmiastowo go zaakceptowali jak swojego. Przy ciele jego dowódcy zobaczyłem list. Podniosłem go i to co przeczytałem sprawiło, że jeszcze bardziej polubiłem tego gościa Sabiga.
Cytuję :
"(...) i jeszcze Sabig. Oj tak, najlepszy saper jakiego kiedykolwiek widziałem. Mam nadzieję, że jak zakończy się ta misja to Bush osobiście wręczy mu Medal Honoru za jego dokonania. Ba. Gość powinien dostać złotego IED na półkę do domu. Jeżeli nie będzie mi dane dożyć do końca tej misji to chciałbym by trafił on pod najlepszego dowódcę jakiego znam - Radrixa.
A do ciebie żono - kocham cię i pozdrów córkę.
Podpisano : Podporucznik Hazet."

Sabig sukcesywnie prowadził nas do celu gdzie nasz ambasador miał się spotkać z jakimś prezydentem. Po dotarciu na miejsce uratował on życie nie tylko ambasadorowi, ale i całemu konwojowi wykrywając i neutralizując niebezpieczny ładunek pod cysterną w samym miejscu spotkania tuż przed wysadzeniem. Reakcja łańcuchowa była by tak ogromna, że wysadziła by całe to centrum miasta w powietrze. - https://youtu.be/8BNeNjpa3gc?t=10510

Niestety nie udało mi się dożyć do końca misji, ale jestem pewien, że Sabig zneutralizował do jej końca jeszcze wiele ładunków.

Sabig - mój kandydat na brązową baretkę EOD.

Podpisano : Podporucznik Radrix.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Radrix
Podporucznik
Podporucznik
Karts DLCHelicopters DLCMarksman DLC

Re: SabigPL - saper z powołania

Postprzez Krzyciu » 3 maja 2019, o 12:28

Obserwując z zesua na tej misji podpinam się do pochwały. Praktycznie od początku szedł na przodzie konwoju zabezpieczając jego przejazd. Wielokrotnie pod ostrzałem snajpera. Sabig przytomnie sprawdził zakamarki pod mostem natrafiając na pakiet ładunków wybuchowych, który skutecznie mógłby wysadzić kilka pojazdów. Następnie nie ufając w zapewnienia takistańskiej armii o rozminowaniu drogi znalazł pułapkę składającą się z min ap i at, którą z narażeniem życia rozbroił. Tak jak Radrix wspomniał znalazł w mieście ładunek wybuchowy, który wybuchłby w momencie rozpoczęcia ataku doprowadzając do znacznych strat po stronie wojsk USA.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Krzyciu
Sierżant
Sierżant

Re: SabigPL - saper z powołania

Postprzez Radrix » 11 maja 2019, o 15:41

Bump żeby nie zostało olane przez instruktora @Astetyk
Obok takiego talentu nie można przejść obojętnie.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Radrix
Podporucznik
Podporucznik
Karts DLCHelicopters DLCMarksman DLC

Powrót do Biała księga