Do zjazdu A3C pozostało
Zjazd trwa :D

Uratować Dom

Opisy i wrażenia z rozegranych misji.

Re: Uratować Dom

Postprzez Radrix » 15 wrz 2018, o 22:29

Według mnie misja za łatwa mimo strat. Mam na myśli Sitrep który ostrzegał nas przed ogromna ilością wroga i zalecał bezpieczne podejścia, lecz tego wroga widać nie było co poskutkowało podejściami na URA. Mam również wrażenie że prawie każdy sektor przeznaczony dla Dimy do wyczyszczenia był pusty. Bywa.
Drużyna bardzo dobra, niestety -3. Nie mam pojęcia jakim cudem dostaliśmy tak celny ostrzał pod koniec i straciliśmy Dariusza, bo logi nie działają na serwerze, ale mam mega wrażenie, że był to FF.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Radrix
Sierżant Sztabowy
Sierżant Sztabowy
Karts DLCHelicopters DLCMarksman DLC

Postprzez Rafimus » 15 wrz 2018, o 22:36

FAK! Na śmierć zapomniałem o misji dziś... moja wina bo nie nastawiłem żadnego przypomnienia, składam samokrytykę i zapewniam o niepowtórzeniu takiego stanu rzeczy :/
Obrazek
Rafimus
St Szeregowy
St Szeregowy

Postprzez Szakir » 15 wrz 2018, o 22:48

Szakir dowódca oddziału Sasha,
dziękuje całej ekipie za genialną współpracę.
Buhaj - moim zdaniem perfekcyjnie poprowadziłeś sekcję szturmową. Pochwały i zasługi dla Twojej sekcji wyznacz osobiście proszę.
Diamentowy - świetne ogarnięcie radia, dziękuje.
Dziękuje za traktowanie mnie poważnie pomimo mojego niskiego stażu w grupie. Dziękuje za współpracę drużynie Dima.
Cała drużyna wróciła bezpiecznie do domu.
ZA MATULKE ROSJE!
Obrazek
Szakir
Kapral
Kapral

Postprzez Spideer » 15 wrz 2018, o 23:03

Spideer (Volk : Saper) (44 misja gracza)

Tak jak wyżej pisali. Uważać bo duzo wrogów. Nie odczułem tego. Osobiście jako Saper podłożyłem więcej ładunków niż wystrzeliłem naboi (4 helki bojowe na lotnisku oraz 2 ładunki w czerno w składzie ammo). Moim subiektywnym zdaniem nasza drużyna Volk była typu Przynieś, Wynieś, Pozamiataj. Przynajmniej ja tak odczułem, mogę się mylić. Co do drużyny. Calis- chyba nie muszę nic mówić na jego dowodzenie 11/10. Sory Rogacz za te pytania typu czy HQ odpowiedziało co z tym wysadzaniem helek, wiem ze miałeś zapierdol na tym radiu itp. Vincer świetnie sobie poradził jako medyk. Co do reszty Drużyny Volk ciężko mi określić bo mało byliśmy przy sobie, jedynie na postojach ale z tego co wiem nie było problemow wiec cala drużyna sobie poradziła praktycznie wzorowo :D. Szkoda ze Szakal i Pusher na początku padli :/ Próbowałem cie odciągnąć Szakal jak straciłeś przytomność ale czołg mi tez z KMa zajebał, potem jak sprawdzałem byleś już martwy. Dzięki wszystkim za grę i do następnego :D
Obrazek
Spideer
Kapral
Kapral

Postprzez Buhaj » 16 wrz 2018, o 14:43

Buhaj ( : Podoficer) (100 misja gracza)

Zacznę od tego że to była moja 100 misja i nawet nie wiedziałem :(. Misja sama w sobie dość typowa jeżeli chodzi o pomysł i wykonanie ale zrobiona dobrze. Smuci mnie że nie spotkaliśmy się z większą ilością wroga ale i tak było do czego postrzelać. Co do drużyny to dziękuje za grę, było naprawdę profesjonalnie i przyjemnie.Co do dowodzenia Szakira to było ono na wysokim poziomie , było rzetelnie i zawodowo.
ObrazekObrazek
Buhaj
Kapral
Kapral

Poprzednia strona

Powrót do Raporty z Misji