Komunikacja głosowa.

Masz problem? Ten dział jest dla ciebie.

Komunikacja głosowa.

Postprzez Mecenas » 30 cze 2021, o 13:13

Cześć,

na wczorajszej misji miałem problem z komunikacją z teamem w grze.
Po około 2 godzinach nagle team przestał słyszeć mnie słyszeć, pomogło zresetowanie gry + TS.
Następnie to samo po 30 minutach. Nie mam pojęcia o co chodzi.

Dodam tylko że:
- słuchawki mają 6 msc. Razer Kraken Ultimate
- przed misją, po misji normalnie mnie słychać na TS
- nie mam takich problemów w innych grach, komunikatorach

Plis help
Kajnd regards
Mecenas
Obrazek
Mecenas
St Kapral
St Kapral
Karts DLCHelicopters DLCMarksmen DLCJets DLCLaws of War DLCTac-Ops DLCTanks DLCApex DLCContact DLCArt of War DLCGlobal Mobilization DLCS.O.G. Prairie Fire DLC

Re: Komunikacja głosowa.

Postprzez Radrix » 30 cze 2021, o 13:31

To wczoraj brzmiało jakbyś miał albo niedopiety mikrofon albo wyłączony. Było po prostu słychać szum.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Radrix
Pułkownik
Pułkownik
Karts DLCHelicopters DLCMarksmen DLCJets DLCLaws of War DLCApex DLCContact DLCGlobal Mobilization DLCS.O.G. Prairie Fire DLC

Postprzez Mecenas » 30 cze 2021, o 15:15

Sprawdzałem wtyczkę, i wszystko było podpięte na tip top. Zmieniałem też wejścia USB. Pomaga tylko restart gry + TSA.
Obrazek
Mecenas
St Kapral
St Kapral
Karts DLCHelicopters DLCMarksmen DLCJets DLCLaws of War DLCTac-Ops DLCTanks DLCApex DLCContact DLCArt of War DLCGlobal Mobilization DLCS.O.G. Prairie Fire DLC

Postprzez Jonny » 30 cze 2021, o 18:02

Musisz obie rzeczy zrestartować żeby działanie wróciło? Coś czuje ze problemem jest półsekundowe zerwanie się sygnału od mikrofonu przez co ts automatycznie przełącza się do następnego możliwego urządzenia. Jeśli masz kamerkę z mikrofonem to zapewne do niej.

Jeśli to jest problemem ustawienie mikrofonu w ts na dany mikrofon zamiast na domyślny powinien w jakimś stopniu pomóc z problemem.
Obrazek

Jednak dla pewności wszedłbym w urządzenia nagrywania w windowsie i wyłączył wszystkie urządzenia nagrywające nie licząc swojego mikrofonu co uniemożliwi Ts przełączenie się do innego mikrofonu.
Tutaj także powinieneś upewnić się że twój mikrofon jest urządzeniem domyślnym i komunikacyjnym.
Obrazek

Jeśli po tym problem będzie dalej występował to będziemy próbować dalej.

Nie lubie słuchawek na usb bo zawsze się jebią
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Jonny
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży

Powrót do Pomoc techniczna