Do zjazdu A3C pozostało
Zjazd trwa :D

Operacja Lewiatan

Opisy i wrażenia z rozegranych misji.

Re: Operacja Lewiatan

Postprzez Kozak » 26 mar 2020, o 01:23

Spoko się grało, początek bardzo przyjemny, bleed słuchaj co się do ciebie mówi, obserwowałem całą sytuację z góry i wyraźnie słyszałem minnowa krzyczącego "nie rzucajcie tych granatów" Obrazek
ObrazekObrazekObrazek
Kozak
Plutonowy
Plutonowy

Postprzez McChicken » 26 mar 2020, o 01:33

Wicher
Jeżdżenie z Hubim, po omacku to czysta przyjemność - nawet jak z pozycji kierowcy nic nie widać. Naprowadzi, ustawi po czym stwierdzi że sam chuja widzi xD. Bardzo klimatyczna misja, chociaż nasz pojazd podczas desantu spadał bokiem.
Szkoda że po eksplozji ambulansu jakiś dziwny lag mi scrashował armę i uniemożliwił powrót do rozgrywki przez dłuższą chwilę.
10/10
ObrazekObrazek
McChicken
St Szeregowy
St Szeregowy

Postprzez Bleed » 26 mar 2020, o 01:34

Minnow napisał(a):Misja spoko mi się fajnie grało, ale jest parę błędów.

Bleed razem z Toczer'em zajebaliście około 3 swoich. Rzuciłeś pierwszy granat pod czołg i zabiłeś
przy tym nieprzytomnego Małpe - spoko, mogłeś nie wiedzieć, że tam leży. Podbiegliście i zaczęliście szukać granatu przeciwpancernego przy czołgu i dobrze wiedzieliście, że są tam nasi, bo jeden z Was się zapytał, czy zabierać Oriox'a, nie mówiąc o tym, że krzyczałem do was na cały głos żebyście nie rzucali już żadnych granatów. Potem poszedł od Was drugi granat, który zabił nieprzytomnego Oriox'a i przy okazji mnie, który go łatał. Gratuluje, może chociaż ten czołg został zniszczony.

Minnow ten czołg został zniszczony lecz Toczer zginął z powodu eksplozji. Nie wiedzieliśmy że był tam Małpa, po słowie granat przeciwpancerny padłem od kulki gdy się obudziłem nikogo już nie było :( Toczer poświęcił się dla zniszczenia tego czołgu.
Co do misji bardzo fajna. Szczególnie HQ całkiem fajnie rozplanował gdzie mamy się udać.Nie było strat do czasu, gdy wrogi czołg nie wjechał do terenu zabudowanego oraz przy ostatecznym przejęciu miasta. Dziękuję całej Trójcę za grę do zobaczenia przy następnym czołgu.
ObrazekObrazekObrazek
Bleed
Kapral
Kapral

Postprzez Minnow » 26 mar 2020, o 01:59

Bleed napisał(a):
Minnow napisał(a):Misja spoko mi się fajnie grało, ale jest parę błędów.

Bleed razem z Toczer'em zajebaliście około 3 swoich. Rzuciłeś pierwszy granat pod czołg i zabiłeś
przy tym nieprzytomnego Małpe - spoko, mogłeś nie wiedzieć, że tam leży. Podbiegliście i zaczęliście szukać granatu przeciwpancernego przy czołgu i dobrze wiedzieliście, że są tam nasi, bo jeden z Was się zapytał, czy zabierać Oriox'a, nie mówiąc o tym, że krzyczałem do was na cały głos żebyście nie rzucali już żadnych granatów. Potem poszedł od Was drugi granat, który zabił nieprzytomnego Oriox'a i przy okazji mnie, który go łatał. Gratuluje, może chociaż ten czołg został zniszczony.

Minnow ten czołg został zniszczony lecz Toczer zginął z powodu eksplozji. Nie wiedzieliśmy że był tam Małpa, po słowie granat przeciwpancerny padłem od kulki gdy się obudziłem nikogo już nie było :( Toczer poświęcił się dla zniszczenia tego czołgu.
Co do misji bardzo fajna. Szczególnie HQ całkiem fajnie rozplanował gdzie mamy się udać.Nie było strat do czasu, gdy wrogi czołg nie wjechał do terenu zabudowanego oraz przy ostatecznym przejęciu miasta. Dziękuję całej Trójcę za grę do zobaczenia przy następnym czołgu.

Może o Małpie nie wiedzieliście ale ani Toczer ani Ty nie zwróciliście uwagi na moje krzyki w waszą strone, żeby drugiego granatu nie rzucać, a dobrze wiedzieliście, że leży tam Oriox
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Minnow
Sierżant
Sierżant

Postprzez Rafimus » 26 mar 2020, o 08:38

Desant na spado przy wybuchających strzałach plot w ciemności to było coś kapitalnego, mega klimacik. Ja osobiście specjalnych bugów nie doświadczyłem, no może oprócz samego startu gdzie na nieświadomce wbiegłem prosto pod ryj wrogiego AIka który zastanawiał się zbyt długo czy do mnie strzelać. Ogólnie misja bardzo fajna.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Rafimus
St Kapral
St Kapral

Postprzez Bohun » 26 mar 2020, o 13:33

Rafimus napisał(a):Desant na spado przy wybuchających strzałach plot w ciemności to było coś kapitalnego, mega klimacik. Ja osobiście specjalnych bugów nie doświadczyłem, no może oprócz samego startu gdzie na nieświadomce wbiegłem prosto pod ryj wrogiego AIka który zastanawiał się zbyt długo czy do mnie strzelać. Ogólnie misja bardzo fajna.

Zginąłeś tuż przed rozpoczęciem się bugfestu.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Bohun
Generał brygady
Generał brygady
Karts DLCHelicopters DLCMarksman DLC

Postprzez Astetyk » 26 mar 2020, o 17:22

Po tym jak wylądowałem na mordzie P-locie i wyeliminowałem jej obsadę + dodatkowy patrol wroga to wiedziałem, że misja będzie dobra. I się nie myliłem. Póki żyłem było kozacko, a jak umarłem to już nie wiem, bo nie żyłem. Dzięki Jedynka, dzięki Oriox. Fajno było.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Astetyk
St Sierżant
St Sierżant

Postprzez Modzyn » 27 mar 2020, o 02:01

Obrazek
Obrazek
Obrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Modzyn
Sierżant