Do zjazdu A3C pozostało
Zjazd trwa :D

Arma 3 contact

Masz pytanie do nas? Pytanie w sprawie społeczności? Pisz tutaj.

Arma 3 contact

Postprzez Crea7ive » 30 cze 2019, o 05:59

Hey,

Tu Crea7ive :juz_nie_jestes_sierzantem:
Z racji promocji i chęci dołączenia do Was, stoję przed kupnem Army 3. Niemniej jednak, zastanawia mnie czy dodatek contact jest niejako wymagany lub - jego brak może spowodować, że będę przez brak dodatku nie będę mógł grać i uczestniczyć w ewentualnych activities [chociażby z Wami].

Pozdrawiam,
Crea7ive
Crea7ive

Re: Arma 3 contact

Postprzez Rafimus » 30 cze 2019, o 06:35

Dodatek Contact nie jest wymagany, wymagany jest tylko Apex, ale niech dowództwo mnie poprawi jeśli się mylę.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Rafimus
St Kapral
St Kapral

Postprzez Radrix » 30 cze 2019, o 08:06

Żadne dlc nie jest wymagane by z nami grać. Jedynie APEX może być przydatny choćby to grania na modzie UNSUNG.
Contact również nie będzie wymagany.
Radrix
Podpułkownik
Podpułkownik
Karts DLCHelicopters DLCMarksman DLC

Postprzez Vincer » 30 cze 2019, o 17:01

Żadne DLC nie jest wymagane aby dołączyć do grupy, aczkolwiek czasami zdążają się misje wymagające DLC Apex ze względu na mapę. Tak samo będzie z DLC contact, jeśli misja będzie na nowej mapie to bez dodatku arma nie wpuści na serwer.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Vincer
Chorąży
Chorąży

Postprzez Crea7ive » 1 lip 2019, o 14:54

Dzieki za odpowiedzi, teraz rozumiem. Doradzi ktos jeszcze nt oplacalnisci kupna calego pakietu ze wszystkimi dodatkami? Wiem, ze promocja z 500 na 200 to jest cos, niemniej jednak wolalbym zasiegnac Waszej opinii w temacie oplacalnosci tych wszystkich bajerow. Rozumiecie, jesli na 100 rozgrywek tylko w 3 przydaje sie cos innego niz apex to wtedy oplacalnosc jest niska, bo jaki jest uzytwk z czegos, czego sie praktycznie nigdy nie uzywa.

@Edited: poprawka błędów - pisałem na smartfonie
Crea7ive

Postprzez Radrix » 1 lip 2019, o 15:21

Tego nie przewidzisz. Wszystko zalezy od tego jaka misje zechce mission maker w danej chwili zrobić.
200 zł za arme + dodatki z contactem to może być nawet spoko deal według mnie.
Radrix
Podpułkownik
Podpułkownik

Postprzez Crea7ive » 1 lip 2019, o 15:42

Rozumiem, tylko chciałem zasięgnąć Waszej opinii, czy warto kupować ten zestaw. Po przeczytaniu kilku artykułów i namiętnym oglądaniu materiałów o Armie, chyba jednak się skuszę na zakup.
Crea7ive

Postprzez Bohun » 1 lip 2019, o 16:28

Wszystkie DLC poza Carts do Army 3 są za drogie w stosunku do contentu.

Ja zawsze wychodziłem z założenia, lubię arme? Stac mnie? To kupuje DLC.
Nie da się powiedzieć czy warto. A jeżeli się upierasz przy zerojedynkowym systemie oceny to nie, nie warto. Bo za drogie.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Bohun
Generał brygady
Generał brygady

Postprzez Sarlack » 1 lip 2019, o 17:43

Jesli miałbym cokolwiek sugerować to poki co skupilbym sie tylko na Apexie i to jeszcze jak będzie w promocji. Ewentualnie podobna zasada z Contactem. Zaden inny dodatek nie jest wart zachodu, zwłaszcza jeśli dopiero chcesz zacząć u nas w grupie. Dlaczego? ano dlatego, ze jako nowy czlonek grupy raczej widze mala szanse na branie slotow snajpera (marksman), samolotow bojowych i helek (Jets, Helicopters) o Kartsach to juz nawet nie wspomne, bo tego nikt nigdy nie uzyl do niczego :D Apex natomiast jest przydatny chocby ze wzgledu na mape, ale misji na niej jest 1 na 10 wiec nie ma pospiechu z zakupem. Podobnie bedzie z Contactem (moze z poczatku bedzie pare misji wiecej, ale to tyle).
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Sarlack
Generał
Generał

Postprzez Crea7ive » 1 lip 2019, o 18:02

Dzieki Sarlack i Bohun.

Jakby próbuje zrozumiec, na jakiej zasadzie moga byc mi potrzebne te dodatki i Twoja odpowiedz wydaje mi sie byc jak najbardziej satysfkacjonujaca. Niemniej jednak, pozwole sobie jeszcze dopytac o to z technicznego punktu widzenia - co sie dzieje w przypadku, kiedy bede grac na serwerze w kotrym bedzie wykorzystywany pakiet jets - nie bede mogl wtedy grac / nie bede widziec owego przedmiotu czy jedyna konsekwencja braku tegoz pakietu jest to, ze niemozna uzywac zawartosci z rozszerzenia, ale bede widzial slyszal i odczuwal skutki np takiego pojazdu?

Tu nie chodzi o to, czy mnie stac czy nie, tylko czy jest sens wydawac tyle kasy na to, dlatego pytam sie Was, doswiadczonych graczy.
Wielokrotnie jest tak, ze do gier wydawane sa kompletnie beznadziejne DLC ktorych sie nie uzywa, nikt nie gra w zawartosc, dlatego pytam sie Was. To nie jest tak ze jestem leniwy, ale szanuje swoje pieniadze i pytam osob, ktore moga mi powiedziec cos wartosciowego.
Dlatego mam nadzieje na wyrozumialosc dot moich pytan. Pozdrawiam :D
Crea7ive

Następna strona

Powrót do Pytania i odpowiedzi