Do zjazdu A3C pozostało
Zjazd trwa :D

Rescue the Rescuers (remake)

Opisy i wrażenia z rozegranych misji.

Re: Rescue the Rescuers (remake)

Postprzez Lamar » 16 mar 2018, o 22:16

Lamar (75th Ranger RGT - Bravo : Strzelec) (29 misja gracza)
Bardzo fajna misja , Mozdzierze robily swoje polepszajac klimat , ogolnie swietna strzelanka :chlip: I LIKE IT
Pusher , czepianie się o mk14(Karabin szturmowy) u strzelca jest nie potrzebne , jezeli ci to zepsulo jakikolwiek klimat to już twój problem , mi dowódca pozwolił pobrać mk14 to pobrałem też celownik 4x , a że później amunicja mi się skończyła więc pobrałem m24 bo miałem akurat celownik kompatybilny do amerykańskich broni . ps. czepianie sie o takie rzeczy to beznadzieja nie mająca sensu . Chyba że według ciebie powinienem rzucić mk14 i strzelać słowami z ust *Bam* *Bam* (Ps.SVD też miałem ale z jednym magazynkiem , więc m24 było idealnym wyborem) apropo snajpera , pierwszy raz widziałem ISISowca snajpera , swietna misja (to nie ironia) A i ps. Nie klocilem sie z kangurem o optyke , wlasciwie to nie wiedzialem o co chodzi XD ale smiesznie z drugiej strony tez bylo na misji
Lamar

Postprzez Krzyciu » 16 mar 2018, o 22:17

Śmiesznie było
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Krzyciu
Plutonowy
Plutonowy

Postprzez Kangurur » 16 mar 2018, o 22:17

to ktoś się kłócił ?
Obrazek
Kangurur
Kapral
Kapral
Karts DLCHelicopters DLCMarksman DLC

Postprzez Pusher » 16 mar 2018, o 22:29

Lamar napisał(a):Lamar (75th Ranger RGT - Bravo : Strzelec) (29 misja gracza)
Bardzo fajna misja , Mozdzierze robily swoje polepszajac klimat , ogolnie swietna strzelanka :chlip: I LIKE IT
Pusher , czepianie się o mk14(Karabin szturmowy) u strzelca jest nie potrzebne , jezeli ci to zepsulo jakikolwiek klimat to już twój problem , mi dowódca pozwolił pobrać mk14 to pobrałem też celownik 4x , a że później amunicja mi się skończyła więc pobrałem m24 bo miałem akurat celownik kompatybilny do amerykańskich broni . ps. czepianie sie o takie rzeczy to beznadzieja nie mająca sensu . Chyba że według ciebie powinienem rzucić mk14 i strzelać słowami z ust *Bam* *Bam* (Ps.SVD też miałem ale z jednym magazynkiem , więc m24 było idealnym wyborem) apropo snajpera , pierwszy raz widziałem ISISowca snajpera , swietna misja (to nie ironia) A i ps. Nie klocilem sie z kangurem o optyke , wlasciwie to nie wiedzialem o co chodzi XD ale smiesznie z drugiej strony tez bylo na misji

"The Mk14 is classified as a "Designated Marksman Rifle (DMR) for use by Designated Marksmen", z rozpiski jasno wynika że jesteś strzelcem a nie strzelcem wyborowym. Z tego co się orientuje (Ale tutaj mogę się mylić), magazynki od DMR zajmują więcej miejsce w ekwipunku więc jak byś postanowił zabrać M4/M16/HK to prawdopodobnie zmieścił być więcej magazynków (Pomijając fakt że w standardowym STANAGU mieści się 30 naboi, czyli o połowe więcej niż w magazynku do Mk14) a co za tym idzie nie miałbyś problemów z amunicją.

Może faktycznie się za mocno o to piekle ale osobiście uważam że wyrzucanie swojej broni przydzielonej z góry jest ultra chujowe (Shock-u kiedyś wyjaśniał sprawę tego jak wygląda sprawa "porzucenia broni" w życiu rzeczywistym i jakoś mi to zapadło w pamięci) i tyle, podobnie zresztą jak odbieganie od założeń MM z slotami czy braniem Microdagrów przez szeregowych czy innych termowizyjnych ustrojstw.

Co do samej misji to była jak najbardziej na +, duża dynamiki związana z ostrzałem moździerza wrogiego czy też kontrataków z strony piechoty. Czasami do drużyny wkradał się moim zdaniem chaos związany z brakiem jasnych rozkazów. U niektórych ludzi brakuje także jakiegoś podstawowego instynktu samozachowawczego (Bandażowanie się na otwartym polu, wyskakiwanie zza osłon by zaszarżować na kontratak przeciwnika).
Dzięki wielkie za grę i do jutra

Źródło: https://www.militaryfactory.com/smallar ... rms_id=377
ObrazekObrazek
Pusher
St Plutonowy
St Plutonowy

Postprzez kenji » 16 mar 2018, o 22:33

Fajnie było, przyjemna misja, może trochę zbyt łatwo. Na koniec wybuchnęło nas w helce przez buga.
ObrazekObrazekObrazek
kenji
St Plutonowy
St Plutonowy

Postprzez Lamar » 16 mar 2018, o 22:35

Pusher napisał(a):
"The Mk14 is classified as a "Designated Marksman Rifle (DMR) for use by Designated Marksmen", z rozpiski jasno wynika że jesteś strzelcem a nie strzelcem wyborowym. Z tego co się orientuje (Ale tutaj mogę się mylić)

Mk14 to Karabin Szturmowy > Enchanced Battle Rifle (EBR) > Dostosowany głównie dla Marksmanów co niewyklucza tego że zwykły soldat też może dzierżyć takową pukawkę
Lamar

Postprzez Radrix » 16 mar 2018, o 22:49

Łatwa misja przy takich drużynach.

Wszyscy wszystko pięknie i sprawnie wykonywali.

Świetna robota panowie i pani.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Radrix
Sierżant Sztabowy
Sierżant Sztabowy

Postprzez Parchin » 16 mar 2018, o 22:54

Dobra misja.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Parchin
St Sierżant
St Sierżant

Postprzez Radrix » 16 mar 2018, o 22:55

Parchin napisał(a):Dobra misja.

:wtf: :wtf: :wtf:
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Radrix
Sierżant Sztabowy
Sierżant Sztabowy

Postprzez Staffo » 16 mar 2018, o 23:31

Tak jak mówiłem rób remake remake w nocy ze śniegiem to będziemy wojować.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Staffo
Porucznik
Porucznik

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Raporty z Misji