Zaproszenie do DCS

Dział dla pilotów DCS-A3C

Re: Zaproszenie do DCS

Postprzez Wikary » 23 paź 2020, o 17:37

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Wikary
Generał dywizji
Generał dywizji
Karts DLCHelicopters DLCMarksmen DLCJets DLCTanks DLCApex DLCContact DLCGlobal Mobilization DLCS.O.G. Prairie Fire DLC

Postprzez Wikary » 11 lis 2020, o 23:10

Wikary
Generał dywizji
Generał dywizji
Karts DLCHelicopters DLCMarksmen DLCJets DLCTanks DLCApex DLCContact DLCGlobal Mobilization DLCS.O.G. Prairie Fire DLC

Postprzez Zwir » 12 lis 2020, o 11:47

Jeśli dla niektórych "suszarki" są nudne, bo rakiety, radary... To zapraszam na 2WW - FW190 / Bf109 czy P51 / Spitfire... Służę pomocą w tym zakresie. Pozdro!
ObrazekObrazek
Zwir
St Kapral
St Kapral
Karts DLCHelicopters DLCMarksmen DLCJets DLCLaws of War DLCTac-Ops DLCTanks DLCApex DLCContact DLCArt of War DLCGlobal Mobilization DLCS.O.G. Prairie Fire DLC

Postprzez Wikary » 23 cze 2021, o 23:16

Od niedawna można bezpłatnie testować dowolny moduł przez pełne dwa tygodnie. Także nigdy nie było łatwiej zacząć.
Poza tym jest promocja, jak co sezon:

No i eskadra ma już rok i wciąż rośnie...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ostatnio doszedł też taki misiek:
Obrazek

Choć akurat z tym do nie do mnie.
Wikary
Generał dywizji
Generał dywizji

Postprzez Eilian » 22 lis 2021, o 23:59

Wikary napisał(a):Jakieś wprowadzenie mogę Ci zrobić ale trochę nie o to mi chodzi. Chcę szlifować Horneta na połysk, a to raczej robota na pełny wirtualny etat. Rozdrabnianie się po maszynach na starcie kończy się tym, że się żadnej nie zna.

W każdym razie gildii jest duża grupa 21', mają nawet byłych pilotów tych maszyn, także na pewno znajdziesz kolegów do latania. Jest też mocno 'lajtowa' eskadra Hornetów (203), z którymi po zapoznaniu można sobie 'polatać' i wiele innych.

Patrz a jednak dopiolem swego. MiG15, teraz 19... Na wiosne pewnie przyjdzie zaznajomic sie z 21
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Eilian
St Plutonowy
St Plutonowy
Helicopters DLCMarksmen DLCJets DLCLaws of War DLCTac-Ops DLCTanks DLCApex DLCContact DLCArt of War DLCGlobal Mobilization DLCS.O.G. Prairie Fire DLC

Postprzez Wikary » 23 lis 2021, o 15:51

True:). Ja też robię czasem fuchy na MiG-19P.

Korzystając z okazji. Zaproszenie aktualne, a Wombaty rekrutują w trybie ciągłym.
https://vmfa-117.org/
Wikary
Generał dywizji
Generał dywizji

Poprzednia strona

Powrót do Digital Combat Simulator