Niespodziewany wieczór

Opisy i wrażenia z rozegranych misji.

Re: Niespodziewany wieczór

Postprzez Stoku » 25 lut 2018, o 12:08

Misje uwazam za udana :)
dla mnie zakonczyla sie o 20:58 :)
umrzylem przez kochany lekki desynch pickupa jadacego przedemna, ktory nagle zaczol sie we mnie cofac i nie mialem szansy na unikniecie kolicji w skutek ktorej umrzylem ja i lamar (chyba).
Stoku

Postprzez Velsky » 25 lut 2018, o 12:21

Mi się również podobało. Nawet bardzo
Niestety po ucieczce z porwanymi było trochę nudno, ale taki urok grania RP, że czasem się posiedzi te 4h i pogada z ludźmi.
Jakbym chciał, żeby cały czas coś się działo to bym włączył Battlefield ;)

@Stoku: Lamar przeżył i dobrze się bawił :D
https://imgur.com/a/Mk3X0
Obrazek
Velsky

Postprzez Astetyk » 25 lut 2018, o 13:28

Gdyby nie RP z ekipą specjalsów to cały wieczór liczyłbym kafelki albo liście na krzakach.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Astetyk
Sierżant
Sierżant

Postprzez Kirlen » 25 lut 2018, o 15:37

Mam mieszane uczucia co do misji, na pewno mapa była 4x za wielka... dziki MM za wysiłek, ale jednak taki styl misji to nie dla mnie.
ObrazekObrazekObrazek
Kirlen
St Plutonowy
St Plutonowy

Postprzez SzaKaL » 25 lut 2018, o 15:39

Cóż, mimo iż grałem krótko to mam mieszane uczucia odnośnie tej misji. Chciałbym po drodze przeprosić za zniknięcie ale jak wyrzuciło mi 3 raz internet wczorajszego wieczora to do dzisiaj do rana go nie miałem, dopiero jak wróciłem po robocie to przywrócili połącznie.

Patrząc na początek z perspektywy Sił specjalnych to nic specjalnego się tu nie działo, ot - pijaństwo, wyścigi do monopolowego, itd.
Zbyt przekombinowany był ten scenariusz, za długo nic się nie działo. Taka moja sugestia aby od razu wrzucać ludzi w wir działań. Prawie przez godzinę się kisiliśmy przy stole na którym stały płatki owsiane i dynia. Gdy już ogłoszono mobilizację to zanim się przezbroiliśmy minęła prawie kolejna godzina, stąd też prośba aby każda jednostka zaczynała w swoim mundurze albo aby dopasować stronę do ubioru bo to co ty dałeś do skrzyni nie pasowało na jednostki blufor, paladyni musiał coś wymyśleć.
ObrazekObrazekObrazek
SzaKaL
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży

Poprzednia strona

Powrót do Raporty z Misji