Czerwone Szale CD

Opisy i wrażenia z rozegranych misji.

Re: Czerwone Szale CD

Postprzez Parchin » 24 lut 2018, o 00:17

Leżałeś celując w nas, kiedy z tego samego kierunku otrzymywaliśmy ostrzał. Dodatkowo na radiu padały komunikaty, że w remizie strażackiej jest wróg, a to z tamtej strony przybiegłeś - nie miej więc do nikogo pretensji przy takim zamieszaniu, jakie miało miejsce. Kończąc na tym, że nie wszyscy wrogowie byli w pełnym umundurowaniu - była też partyzantka z APEXa (stąd czasem niektórzy mieli AK-12) która wyglądała tak samo jak Nidasos.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Parchin
St Sierżant
St Sierżant

Postprzez Houdini » 24 lut 2018, o 00:47

Było fajnie, fajny klimat Franklin, Posejdon
Obrazek
Houdini
Kapral
Kapral

Postprzez Venon » 24 lut 2018, o 00:49

Fajny klimacik, Spoko misja :D 10/10
Obrazek
Venon
Kapral
Kapral

Postprzez Quiet » 24 lut 2018, o 00:57

Misja zajebista dowodziło mi się świetnie dzięki za klimat i gratulacje niedobitkom za dotrwanie tak długo. Mam małą uwagę co do Antygony (BWP-2) Baku wiem że niedawno dołączyłeś i się uczysz, ale za swoją śmierć możesz jedynie winić siebie brak kontaktu na radiu jak i brak włączonego MicroDagra spowodowało nie odebranie komunikatu o zakazie wjazdu jak i zdezorientowanie drużyny Szigl z powodu braku informacji o waszej aktualnej pozycji. Radzę się pouczyć jeszcze co nieco lub popytać.
Misję zakończyliśmy na zdobyciu bazy nad fabryką i wyczyszczeniu tunelów. Niestety późna godzina jak i mała liczba ludzi która przeżyła zmusiły do zakończenia rozgrywki bez wykonania zadań z przejęciem ostatniego miasta jak i lotniska. Wątpię że będzie 3 część ale Paladyn liczę na ciebie. Dzięki i do następnego :D
ObrazekObrazek
Quiet
St Kapral
St Kapral

Postprzez Astetyk » 24 lut 2018, o 10:01

Sprawę FF Parchin wystarczająco wyjaśnił. Od siebie mogę dodać, że to, że w okolicy poruszały się pojazdy pancerne nie wykluczało partyzantki, bo na tej samej misji po zniszczeniu MRAP'a wysypało się z niego stado murzynów z kałachami. Za śmiało podeszliście do straży, na której minutę wcześniej widzieliśmy wrogie kontakty, to oberwaliście. Bywa i tak w ogniu walki.

Z rzeczy przyjemniejszych. Gra z drużyną Lakataro była bardzo przyjemna, kiedy można luźno, kiedy trzeba poważnie. Misję będę miło wspominał, bo była w sam raz na poranie "na serio" i wyluzowanie. Małpa i Kangur, szkoda, że nie mogliście z nami biegać po Altis. Klaj generalnie robił świetną robotę jako AT, tyle ile on zniszczył to nikt nie zniszczył. Venon medyk-mechanik-murarz-tynkarz-akrobata, było fajnie. Dowodzenie Parchina było dobre, nie poradzę nic na to, że czasami jest głuchy, więc nie ma sensu zarzucać mu nie słuchanie swojego RTO :D. Chicken i Tomaszek dawali radę jako sekcja MG, potem niestety już sam Chicken, ale i tak duże propsy. Podejście pod fabrykę i bazę wroga przetrwałem tylko dlatego, że Chicken uratował mu dupę przynajmniej trzy razy.
Z przyjemniejszych momentów mogę śmiało wymienić czyszczenie miast, naprowadzanie ostrzału z moździerzy na pozycję nacierającego kontrataku nieprzyjaciela i szturmowanie bazy.
Szigl, kooperacja z wami była przyjemna, Peri gadasz za dużo, ale w gruncie rzeczy szanuję, że we trzech razem z Zoono i Lamarem wyczyściliście jedno z mniejszych miast.
Ostatnio edytowano 24 lut 2018, o 10:38 przez Astetyk, łącznie edytowano 1 raz
Astetyk
Sierżant
Sierżant

Postprzez Radrix » 24 lut 2018, o 10:29

@up
Tak średnio bym powiedział tak średnio.
Przede wszystkim każdy z moich ludzi miał prosty nadajnik wiec twój dowódca mógł zobaczyć na dagrze.
Druga sprawa to to ze widzieliście nas w bazie i widzieliście jak wyglądamy. Moi ludzie to byli dentyści , weterynarze, kasjerzy z Tesco i im ciężej jest odróżnić wroga od was jednakże to od nas nie padł żadnen strzał w wasza stronę, a od was czyli jednostki która była szkolona i była jedyna doświadczona jednostka na tej misji zawaliła sprawę. Zwalanie winy na typa który w was celuje to jest bzdura szczególnie ze po postrzale od was krzyczał „swój”.
Fakt faktem ze Chmielek ze swoją sekcja zapędził się za daleko ale powtarzam - dentyści, weterynarze.
Wina jest wiec po obu stronach, a nie tylko po stronie ofiar.
Radrix
St Sierżant
St Sierżant
Karts DLCHelicopters DLCMarksman DLC

Postprzez Astetyk » 24 lut 2018, o 10:39

Radrix napisał(a):Wina jest wiec po obu stronach, a nie tylko po stronie ofiar.

Nie zaprzeczałem i nie zamierzam. Nie da się pominąć faktu, że FF miał miejsce. Dodawałem jedynie wyjaśnienie.
Astetyk
Sierżant
Sierżant

Postprzez Houdini » 24 lut 2018, o 12:15

Melduję że dziura w murze zabezpieczona.
Obrazek
Obrazek
Houdini
Kapral
Kapral

Postprzez Posejdon » 26 lut 2018, o 10:35

@Radrix To teraz wiem dlaczego Padliśmy Gratulacje dla Baka. Ale z drugiej strony była to jego 3-cia misja, tylko nie wiem na co pchał się na dowódce (żeby nie było nie szkaluje) Misja ogołem Fajna Super było. :)
Posejdon

Poprzednia strona

Powrót do Raporty z Misji