Do zjazdu A3C pozostało
Zjazd trwa :D

Rhodesian Bush War

Opisy i wrażenia z rozegranych misji.

Re: Rhodesian Bush War

Postprzez berani » 21 mar 2020, o 00:11

Dizęki Hartley za świetną grę. Fajny team się ułożył. Świetni medycy, Niebiescy zgrali się dobrze. Dawno nie grało mi się tak dobrze. Fajnie zrobiona misja (bez Zeusa). Było trudno i nieprzewidywalnie. Podobało mi się.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
berani
St Plutonowy
St Plutonowy

Postprzez Radrix » 21 mar 2020, o 00:12

berani napisał(a): Fajnie zrobiona misja (bez Zeusa).

ZEUS był :)
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Radrix
Major
Major
Karts DLCHelicopters DLCMarksman DLC

Postprzez berani » 21 mar 2020, o 00:15

Radrix napisał(a):
berani napisał(a): Fajnie zrobiona misja (bez Zeusa).

ZEUS był :)

No to jak był to bardzo wprawiony i świetnie działał. Dzięki!
berani
St Plutonowy
St Plutonowy

Postprzez SymbiotyK » 21 mar 2020, o 00:24

Jeżeli chodzi o śmigła to od dawna nie gralem misji na ktorej cos cały czas robie, fakt były przestoje z powodu plot ale nie takie jak w przypadku misji gdzie lece z druzyna, ostawiam ich i 2 godziny spedzam w bazie bo mnie nie potrzebują. Moim zdaniem piloci transportowi z uzbrojonymi helkami to chyba najlepszy balans.

Jedyne co mnie irytowało to za glośne śmiglo przez ktore nie syszałem komunikatow od Shocka i Vincera za co przepraszam jeżeli był to kłopot na początku. Na szczescie potem juz sobie wyregulowałem i podglosiłem radio i było cacy.

Ciekawą sprawą jest to że gdy sie rozbilismy to Modzonowi nic nie było a ja miałem obtarcie na głowie ale to już chyba wina ACE.

Chciałbym też pochwalić Modzyna za wybitne zdolnosci kartograficzne i wyznaczenie tras oraz ogarnianie 80% roboty, dzieki czemu faktycznie nie musialem skupiac sie na niczym innym niz na lataniu i koordynowaniu z druzyną na ziemi , taki coopilot to skarb.

Dzieki również dla Małpy i Minnowa za fajne RP na lotnisku i w komunikatach, naprawde dobra robota.
SymbiotyK
Plutonowy
Plutonowy

Postprzez Shock » 21 mar 2020, o 00:57

Radrix napisał(a):AI waliło jak waliło bo miało ustawiony poziom na "zawodowy" - przez to było tyle strat.
Na ostatnim zadaniu w świątyni załatwiło nas 5 AI, którzy byli praktycznie niewidoczni i strzelali do nas przez wszelakie krzaki, drzewa i osłony.

Nas tak załatwili, też ich niewielu więcej było :cry:
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Shock
Generał dywizji
Generał dywizji
Karts DLCHelicopters DLCMarksman DLC

Postprzez Panuh » 21 mar 2020, o 12:19

Obrazek

Drużyna Vincera po lądowaniu na pierwszym LZ
Ten z duzym plecakiem jedyny nie patrzacy perymetru przy okrężnej to Istan

Obrazek

Drużyna Eliana
Usuwałem kontakty, ale nie zdazylem usunac wiekszosci. Efekt - najebane AI z generatorow ataku przez Mimira i wpierdol. Niestety moralnie nie moglem usunac jednostek, ktroe juz zauwazyliscie. Jedynie te ktore byly jakas odleglosc od was. Tak robilem na kazdym tasku...

Od dzisiaj z każdej misji na której będę zeusem bede robil zdjecia złych nawyków graczy i wstawiał do raportów w sposób jawny. Proszę instruktorów o uwagę i naprawe tego - moze byc zjeba, moze byc zabranie baretki - nie wiem... Bez obaw, dobre zachowania tez mam na uwadze :)
Pozdrawiam cieplutko, Panuh
Panuh
Naczelny Maszynista
Naczelny Maszynista

Poprzednia strona

Powrót do Raporty z Misji