Do zjazdu A3C pozostało
Zjazd trwa :D

KUSZA 03

Opisy i wrażenia z rozegranych misji.

Re: KUSZA 03

Postprzez HusariuS » 6 mar 2020, o 23:02

Najprawdopodobniej ostrzelałem odłamkami drużynę Miecz, wybaczcie ale z tamtej pozycji co chwila wychodziły wrogie kontakty ostrzeliwujące nas z granatników a z takiej odległości na BWP bez przybliżenia wasze kamizelki wyglądały dość podobnie :pokerface:
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
HusariuS
St Plutonowy
St Plutonowy

Postprzez Diamentowy » 6 mar 2020, o 23:03

Fajna misja, dzięki Topór za grę i Knur 1. Już nigdy nie powie że Cichy robi za łatwe misje xD
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Diamentowy
St Sierżant
St Sierżant

Postprzez Eilian » 6 mar 2020, o 23:08

HusariuS napisał(a):Najprawdopodobniej ostrzelałem odłamkami drużynę Miecz, wybaczcie ale z tamtej pozycji co chwila wychodziły wrogie kontakty ostrzeliwujące nas z granatników a z takiej odległości na BWP bez przybliżenia wasze kamizelki wyglądały dość podobnie :pokerface:

Ogladalismy z podziwem z Mewy. Berdzo precyzyjny ostrzal w dodatku w ostatniej chwili. :shock:

Zono - przykro mi ze tak szybko zakonczylismy, nastepnym razem pojdzie lepiej ;) nie moglismy sie wycofac - za nami i po prawej byla nasza piechota. Balem sie ze rozjedziemy chlopakow. Trzeba bylo przyjac 2x RPG na klate
Ostatnio edytowano 6 mar 2020, o 23:13 przez Eilian, łącznie edytowano 1 raz
ObrazekObrazek
Eilian
St Kapral
St Kapral

Postprzez HusariuS » 6 mar 2020, o 23:10

Eilian napisał(a):Ogladalismy z podziwem z Mewy. Berdzo precyzyjny ostrzal w dodatku w ostatniej chwili. :shock:

A dziękuje :sure:
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
HusariuS
St Plutonowy
St Plutonowy

Postprzez Bleed » 6 mar 2020, o 23:34

Nie było łatwo, pomimo straty 20% 30% osób przy pierwszym celu, Topór dawał radę odnotowaliśmy stratę 3 ludzi, przy nie dało rady wygrać z powodu poniesionych start zarówno w zasobach ludzkich jak i sprzęcie. Podobały mi się napotykane trudności które stawały się coraz większe, tylko min ppanc zabrakło :)
ObrazekObrazekObrazek
Bleed
Kapral
Kapral

Poprzednia strona

Powrót do Raporty z Misji