Do zjazdu A3C pozostało
Zjazd trwa :D

Operation Red Hand

Opisy i wrażenia z rozegranych misji.

Re: Operation Red Hand

Postprzez Igorczyk » 12 sty 2020, o 00:19

Ostatnio edytowano 12 sty 2020, o 12:12 przez Igorczyk, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Igorczyk
St Kapral
St Kapral

Postprzez Modzyn » 12 sty 2020, o 00:20

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Modzyn
St Plutonowy
St Plutonowy

Postprzez berani » 12 sty 2020, o 00:22

Artike napisał(a):System medyczny git. to my gramy jak w bf

Święte słowa. Trzeba się przyzwyczaić. Jest OK.

Świetna misja. Rewelacyjna gra Hubiego i Paladyniego. Ja trochę byłem ograniczony przez nowy system, ale chłopaki mnie wprowadzili. Dzięki.
Ostatnio edytowano 12 sty 2020, o 00:25 przez berani, łącznie edytowano 1 raz
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
berani
St Plutonowy
St Plutonowy

Postprzez Bohun » 12 sty 2020, o 00:24

Dzięki Sasha, super załoga. Fajnie się z wami jeździ puszką. Rozumiecie o co chodzi, dogadujemy się, było - przynajmniej po mojej stronie - bardzo przyjemnie. Życzę sobie więcej takich załóg.

P.S.
Plastelinowe czołgi muszą zostać wyposażone w ekspresy na kapsułki.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Bohun
Porucznik
Porucznik
Karts DLCHelicopters DLCMarksman DLC

Postprzez Minnow » 12 sty 2020, o 00:33

Mi się zajebiście grało. Uratowałem wraz z innymi medykami sporo osób i do tego końcówka zajebista.

ObrazekObrazekObrazek
Minnow
St Plutonowy
St Plutonowy

Postprzez Radrix » 12 sty 2020, o 00:35

Niesamowicie dobra misja. Nie wiem ile z tego to była zasługa ZEUSa, ale nie mam nic przeciwko.
System medyczny robi robotę - sprawia, że misja jest zajebiście trudna do ukończenia.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Radrix
Major
Major
Karts DLCHelicopters DLCMarksman DLC

Postprzez Astetyk » 12 sty 2020, o 00:38

AI'ki w końcu stanowią wyzwanie, kiedy MY jako gracze dopasujemy się i zaczniemy grać bardziej ostrożnie i wykorzystywać pełnie możliwości naszego sprzętu to misje będą strasznie przyjemne.

Tak, czy siak za dzisiaj dziękuję, przede wszystkim, Falconowi za pomoc w ogarnięciu pierdolnika na radiu, reszcie RTO i dowódcom drużyn. Doskonała robota.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Astetyk
St Sierżant
St Sierżant

Postprzez Falcon » 12 sty 2020, o 00:38

Spoko misja. Po updacie potrzebowałem chwili, żeby ogarnąć co i jak. Fajnie to wygląda. Było to odświeżające.

Zacząłem w drużynie szturmu, potem zostaliśmy z Astetykiem jako HQ. Momentami dużo zamieszania na radiu, w końcu udało się wszystko jakoś ogarnąć. Dzięki Jurij i przede wszystkim Astetyk za wspólną grę.
ObrazekObrazekObrazek
Falcon
St Sierżant
St Sierżant

Postprzez Bleed » 12 sty 2020, o 00:56

Kolejna misja, kolejne AI do zajebania :) Na początku granica była silnie umocniona w postaci mięsa, które do nas strzelało mieli przewagę ogniową przez co musieliśmy się wycofać. Po zabezpieczeniu granicy i wyruszeniu w dalszą drogę natrafiliśmy na wrogie kontakty które nas spowolniły.Po zbliżeniu się do Nowego Soboru wrogie jednostki ostrzeliwały nas cała swoją siła lecz po zajęciu powstał chaos wrogie jednostki zdecydowały go wykorzystać i przeprowadzić silne kontrataki w postaci piechoty która próbowała nas oflankować po chwili ciszy nasze pozycje zaczęła atakować artyleria która zmusiła nas do odwrotu. Udało się odzyskać jedynie czołg, który został wykorzystany w finalnym ataku na lotnisko. Po dotarciu atak już trwał, postanowiliśmy zaatakować szybko i stanowczo co przyczyniło się do wybicia wrogów, kilku niedobitków poukrywało się w budynkach licząc że ich nie znajdziemy. Na sam koniec wspaniały widok ostrzału naszej artylerii. Fajnie się walczyło do zobaczenia na kolejnych misjach.
ObrazekObrazekObrazek
Bleed
Kapral
Kapral

Postprzez Eilian » 12 sty 2020, o 01:03

Dziekuje calej druzynie Stiepan. Byliscie swietni, fajnie sie gralo. Szczegolne pochwaly za sam poczatek misji i odpieranie atakow na pograniczu. Wycofanie skokami pod oslona ognia zaporowego, zerwanie kontaktu, przegrupowanie, nawiazanie kontaktu ogniowego. Byliscie zajebisci.

PS. "Wojskowa lacina" to element RP. Bez urazy ;-)

PS2. Zono przykro mi, nie bylismy w stanie ci pomoc. Lezales na przedpolu ktore bylo pod ostrzalem. Poslanie tam kogos oznaczaloby utrate nie jednego a dwoch ludzi. Koledzy bardzo chcieli biec po ciebie.
ObrazekObrazek
Eilian
St Kapral
St Kapral

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Raporty z Misji