Do zjazdu A3C pozostało
Zjazd trwa :D

Operation Dagger v1.2

Opisy i wrażenia z rozegranych misji.

Re: Operation Dagger v1.2

Postprzez Shock » 6 sty 2020, o 00:04

Golf 1-2

+1 brak optyki

Nie będę się rozpisywał, bo za dużo by pisać. Dobra misja. Dobrzy dowódcy sekcji i ludzie. W sumie dużo przeszliśmy.
Przejdę od razu do momentu gdy wkroczyliśmy do elektrowni i odpieraliśmy kontratak,a później dostaliśmy rozkaz wsparcia 2-1.
Poszliśmy do 2-1 ale chłopaki dostali dwa razy serię z ZU-23. ZU-23 zlikwidowaliśmy i ostatni rozkaz od HQ jaki dostałem był taki aby wspomóc drużynę na punkcie FOX. W sumie to w ciągu minuty padły wszystkie drużyny oprócz naszej, HQ też.

Postanowiliśmy wrócić do HQ ale na miejscu okazało się że oprócz mojej drużyny zostały tylko dwie osoby, więc było nas w sumie dziesięć osób. Opracowaliśmy plan jak podejść do Kovrowa i tak też zrobiliśmy, zajmując go i broniąc do ostatka.

Sorry chłopaki, zginąłem czyszcząc sztab wroga. Nie chciałem angażować żadnej z moich sekcji, bo były zbyt zajęte odpieraniem wroga ze wszystkich kierunków.
Zabiłem się razem z jakimś oficerem w tym sztabie.

Dzięki Hubi i Merdzik !

2-1 z pozycji ZU-23:

Obrazek

Bliżej:

Obrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Shock
Generał dywizji
Generał dywizji
Karts DLCHelicopters DLCMarksman DLC

Postprzez Graveth » 6 sty 2020, o 00:23

Wybaczcie końcowe ff bodajże Hubi i Grafkam wrogów było tyle, że już nie wiedziałem kto swój.
Graveth

Postprzez Bleed » 6 sty 2020, o 01:21

Kolejna ciekawa misja.Wstęp dosyć ciekawe zaplanowany, nie było dostępu do całego wyposażenia tylko ograniczona ilość niezbędna do przetrwania, brak optyki na + jakieś wyzwanie wymagające dobrego wzroku i spotowania na tym terenie przy obecnym wrogu. Wrogie pojazdy które jeździły po mapie i przyjmowały pociski HEAT z radością, problemem był ten ZU-23 który wykluczył drużynę dowodzoną przez Bohuna.W następnym mieście opór był bardzo silny wrogie jednostki walczyły zaciekle atakując nas hordami. Ostatecznie miasta nie udało się opanowa w 100% ze względu na małą ilość osób i stan amunicji, ale kto powiedział że każda misja ma się zakończyć sukcesem. PS:Ten czołg w elektrowni okazał się atrapą :)
ObrazekObrazekObrazek
Bleed
Kapral
Kapral

Postprzez kenji » 6 sty 2020, o 10:21

Grało się przyjemnie w drużynie ppanc. Bohuna, potem mnie też to ZU skosiło.
Chyba wszystko co zamierzałem napisać o misji zostało już wspomniane przez innych.
Od siebie dodam tylko, że logistyka dała dupy, będąc strzelcem AT nie miałem wyrzutni, za to znalazłem w plecaku magazynek do M240 :evil:
Po chwili dorwałem M72, wystrzeliłem to, później znalazłem RPG-7 (tych nie brakowało akurat, miałem wrażenie, że co drugi bojówkarz ma RPG'a) :)
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
kenji
Sierżant
Sierżant

Postprzez Panuh » 6 sty 2020, o 11:03

Do wszystkich MM:
Jeżeli stawiacie statyczne ZU23 i ma pełnić rolę anti air to do jasnej kurwy ruszcie łbem. Wystarczy otoczyć statyczne ZU workami z piachem jedna lub dwoma warstwami żeby nie kurwilo w piechotę.

Chyba że jest taki zamysł :trollface:
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Panuh
Naczelny Maszynista
Naczelny Maszynista

Postprzez Krzyciu » 6 sty 2020, o 11:06

Myślę że ZU na misji bez lotnictwa ewidentnie było po to, żeby uprzykrzyć piechocie życie :v
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Krzyciu
Porucznik
Porucznik

Postprzez Kserion » 6 sty 2020, o 14:54

Mega Nie Ogarniecie Z Mojej Strony Na Poczatku Pezez Zmiame Roli I Druzyny Dlatego Mialem Blizniaka @Cichy xD
Potem w trakcie rozgrywki wywalilo mi neta i nie bylem w stanie kontynuowac. Pierwsze co robie jutro to dzwonie zmienic net.
Moj Wielki Blad Przepraszam Całą 1-4 zwłaszcza strzelca mg ktorego asystowalem
Kserion

Poprzednia strona

Powrót do Raporty z Misji