Do zjazdu A3C pozostało
Zjazd trwa :D

Operation Exporter

Opisy i wrażenia z rozegranych misji.

Re: Operation Exporter

Postprzez Gnar » 4 sty 2020, o 23:43

Theodulf last man standing.

Obrazek

Obrazek

Dzięki Electro za grę, spoczko było
ObrazekObrazek
Gnar
Plutonowy
Plutonowy

Postprzez tomaszek » 5 sty 2020, o 00:12

Dzięki bardzo za grę. Ja tak jak reszta nie miałem problemów z optymalizacją, wręcz przeciwnie - było super.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
tomaszek
Kapral
Kapral

Postprzez Shock » 5 sty 2020, o 00:22

Fajna misja, mieliśmy trochę wyposażenie z dupy ale jakoś poszło.

W drodze na punkt zbiórki straciłem jednego człowieka, nie wiem w jakich okolicznościach. Po prostu się zgubił, nadał że jest ranny i po chwili kontakt się urwał. Poszukiwania nic nie dały. Był to strzelec AT.
Przed podejściem na pierwsze zadanie w ciemną noc weszliśmy w dżungli na cały patrol przeciwnika, który lepiej strzelał w nocy i przez krzaki, tutaj straciliśmy RTO przez co nie było z nami kontaktu bo ugrzęźliśmy w walce na kilka minut.
Po podejściu na pierwszy punk i zajęciu go, dostaliśmy lekki kontratak i straciłem medyka.
Tak więc misja się na dobre nie zaczęła i straciłem wszystkich funkcyjnych w drużynie.
Później było lepiej i bez strat. Zajęliśmy lotnisko, dostaliśmy duży kontratak i tutaj padł Cichy.
Później padł HQ, drugie HQ itd. Przejął Istan, który był jednocześnie jednym medykiem.
W końcu dotarliśmy do portu, przedarliśmy się po dość ciężkiej walce i zajęliśmy duży biurowiec gdzie broniliśmy się do końca.

Dzięki za współpracę z drużyną Phoenix

Obrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Shock
Generał dywizji
Generał dywizji
Karts DLCHelicopters DLCMarksman DLC

Postprzez Mimir » 5 sty 2020, o 00:27

Prócz optymalizacji zamysł misji ciekawy, ogromna ilość fali/enfieldów dawała mi mocne vibesy Rodezji, natomiast... AI miały tylko i wyłącznie fale, żadnego rpga nie znalazłem, smuteczek, jak dla mnie lootowanie różnorakiej broni/wymienianie się nią byłoby fajnym aspektem misji jeśli kiedykolwiek będzie Operation Exporter v. 1.1
Mimir

Postprzez Rafimus » 5 sty 2020, o 15:51

Dla mnie ciekawie zaczęło się robić dopiero od wejścia na lotnisko. Tak to takie przejście z A do B po ciemku z użyciem HUDA. No i zmiany pory dnia i pogody momentami baardzo dziwne. Najpierw ciemno przez 1.5 godz a potem nagle pełna jasność w 20 sekund, albo ładna pogoda potem nagle pełna mgła i spowrotem ładna pogoda a to wszystko w 10 sekund. Śmiesznie to trochę wyszło. Na lotnisku było ciekawie, fajny atak, póżniej fajna obrona, dalej nie bardzo wiem bo z chmielkiem jeepem wjechaliśmy na posterunek przeciwnika na drodze i się gra zakończyła xD
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Rafimus
St Kapral
St Kapral

Poprzednia strona

Powrót do Raporty z Misji