Do zjazdu A3C pozostało
Zjazd trwa :D

Operacja Wicher

Opisy i wrażenia z rozegranych misji.

Re: Operacja Wicher

Postprzez Harven » 11 lut 2019, o 17:07

Nikt nie zginął, wszystkie cele wykonane. To powinno zakończyć dyskusję. Inicjatwy podejmowane samodzielnie przez dowódców drużyn, pojazdów nie były w większości konsultowane na radiu. Spójrz na sytuację z innej perspektywy. Serio uważasz, że 8 osobowa drużyna i 1 pojazd powinny samodzielnie atakować miasto? Tym bardziej, że były meldunki o bwp3 w rejonie? Na dwóch ostatnich misjach Hubiego podział sił skończył się masakrą. Wyjaśniłem po misji dlaczeog wydawało Ci się, że po dojechaniu do celu zmieniłem rozkaz, ale raz jeszcze. Byliście spóźnieni 15 minut.
Jestem otwarty na krytyke i dyskusje, ale niech ma to sens.
Obrazek
Harven
Sierżant Sztabowy
Sierżant Sztabowy

Postprzez bastq » 11 lut 2019, o 23:05

Mi się misja bardzo podobała. Oczywiście balans sprawił, że poszło płytko, jednak z perspektywy prostego strzelca całość szła sumiennie do przodu - tak jak to powinno być w konwencjonalnym konflikcie. W sumie była to najlepsza symulacyjnie misja jaką rozegrałem do tej pory, ale to akurat bez znaczenia, bo za dużo ich nie było.
Oczywiście mogę się mylić i było chujowo. Ot, mówię tylko jakie odczucie było u mnie na samym dole hierarchii.
bastq

Postprzez Rafimus » 13 lut 2019, o 00:49

Nie no misja była obiektywnie mocno średnia, mało kontaktu ogniowego, konkretnych zadań czy coś, a dużo biegania i sekwencji "pakować się do pojazdu/ dobra wysiadła". Żeby było jasne nie czuje się zawiedziony bo nie napierdalalismy do wszystkiego jak w CSie tylko dlatego że znaczna część misji spędziliśmy na bieganiu i kryciu 360 stopni w okopach. Ale spoko nie mam pretensji, nikt nie jest bezbłędny i takie misje czasem się zdarzaja.
ObrazekObrazek
Rafimus
Kapral
Kapral

Poprzednia strona

Powrót do Raporty z Misji