Do zjazdu A3C pozostało
Zjazd trwa :D

Severnyy Lev

Opisy i wrażenia z rozegranych misji.

Re: Severnyy Lev

Postprzez kenji » 4 lut 2019, o 00:08

Desant spadochronowy zawsze dobry.
Przyjemnie się grało, tylko do zajęcia parku maszyn miałem jakieś dziwne lagi, rwało lekko co jakiś czas. Nie wiem czy to mi tylko? Potem było już płynnie.
Zdobywanie miast spoko, brakowało mi tylko wrogów w budynkach. Miałem wrażenie jakby wszystko generatorem było pociągnięte.
Dzięki za grę wszystkim, zwłaszcza drużynie Volk.
ObrazekObrazekObrazek
kenji
St Plutonowy
St Plutonowy

Postprzez RedWhite » 4 lut 2019, o 10:48

Cały Lev a w szczególności Kioto, Berani i Małpa dzięki za ratowanie tyłka przez całą misje i transportowanie mnie przez pół mapy. :D Byłem wczoraj średnio dysponowany, nie ukrywam. :D
Obrazek
RedWhite
St Szeregowy
St Szeregowy

Postprzez Parchin » 4 lut 2019, o 12:15

Gra po drugiej stronie barykady dała dużo frajdy mimo, że łatwo nie było. Praktycznie non-stop uciekanie przed pociskami już od momentu schowania podwozia. Łącznie zestrzeliłem ok. 5-6 T-50 i parę śmigieł, piechoty nie atakowałem, to nie miałoby sensu. Miejscami tylko występowały lagi i spadki FPS, ale dało się żyć. Sama walka PVP w odrzutowcach z Jonnym i Krzyciem była bardzo ciekawa - mam aż zamiar zrobić jakiegoś nieoficjala skupiającego się na pojedynkach/2v2/3v3.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Parchin
Sierżant
Sierżant

Postprzez Wasyl » 4 lut 2019, o 14:28

Razem z dzielnym sierzantem Murdockiem, zginelismy na polu chwaly, broniąc lewej flanki natarcia na chiński sztab na wzgórzu. Wroga powstrzymalismy lecz mimo bohaterskiej postawie naszego medyka Dzeja nie udalo sie nas uratowac. Niestety nie spełnilismy obietnicy danej podporucznikowi Małpie, ze nie bedzie musial pisac listow do naszych matek. Mimo wszystko warto bylo, ku chwale federacji Rosyjskiej!
Obrazek
Wasyl
St Szeregowy
St Szeregowy

Postprzez Murdock » 4 lut 2019, o 18:39

Po pierwsze RedWhite też targałem twoje dupsko zresztą jak połowa oddziału :D
Po drugie Wasyll obietnicę daliście mi, ale skoro zginąłem to obietnica przestała być ważna :P
ObrazekObrazek
Murdock
Kapral
Kapral

Postprzez RedWhite » 4 lut 2019, o 19:41

Murdock napisał(a):Po pierwsze RedWhite też targałem twoje dupsko zresztą jak połowa oddziału :D
Po drugie Wasyll obietnicę daliście mi, ale skoro zginąłem to obietnica przestała być ważna :P

Dlatego dziękowałem całemu oddziałowi bo było duże ryzyko, że mogłem kogoś pominąć, jestem Twoim dłużnikiem! :D
Obrazek
RedWhite
St Szeregowy
St Szeregowy

Postprzez Dzej » 5 lut 2019, o 15:16

Śmierć Murdoca i Wasyla dotknęła mnie najbardziej ponieważ broniliśmy w trójkę lewej flanki, starałem się z całych sił was uratować ale się nie udało. Misja była bardzo fajna, starałem się z całych sił aby Lev dotrwał do samego końca, przepraszam za nie ogar panowie, postaram się poprawić w przyszłości.
Wasyl twój i Sierżanta Murdocka nieśmiertelnik wysłałem do waszych matek :)
Obrazek
Dzej
St Szeregowy
St Szeregowy

Poprzednia strona

Powrót do Raporty z Misji