Drive On

Opisy i wrażenia z rozegranych misji.

Re: Drive On

Postprzez Wasyl » 16 paź 2021, o 06:10

Neta mi wywaliło sory
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Wasyl
Podporucznik
Podporucznik
Karts DLCHelicopters DLCMarksmen DLCApex DLCContact DLCGlobal Mobilization DLCS.O.G. Prairie Fire DLC

Postprzez Kubaf » 16 paź 2021, o 11:48

Misja jak na konwojówke bardzo przyjemna. Wróg stawiał zacięty opór w kontratakach przy podejściach i obronie zajętych miejscowości. A-10 dopełniała krajobraz całej misji rypiąc wrogie kontakty.
Brawo 2-3 solidna drużyna, cała misja w opanowaniu i w pełni profesjonalna. Foton w porządku grało się pod Twoim dowództwem.
ObrazekObrazek
Kubaf
St Plutonowy
St Plutonowy
Karts DLCHelicopters DLCMarksmen DLCApex DLCContact DLCGlobal Mobilization DLCS.O.G. Prairie Fire DLC

Postprzez Samael » 16 paź 2021, o 17:52

No ja muszę przyznać, że Gazela mógłby być dobrym prowadzącym. A jego odegranie roli w momencie ratowania w fatalnym stanie mnie i parę innych osób zasługuje na oskara! To utrzymywanie mentalne w dobrym nastawieniu to było kozak, ja już spodziewałem się śmierci po takiej nawałnicy RPG. Kilkukrotne ratowanie mnie pod rząd to było naprawde nie łatwe wyzwanie w tamtym miejscu w dole wioski.
Również jestem mega zadowolony ze współpracy z drużyna z 2-4, komunikacja świetna bo bardzo szybka i jasna, a zgranie... no cóż, oby więcej z Wami się udawało!
Obrazek
Samael
Szeregowy
Szeregowy
Karts DLCHelicopters DLCMarksmen DLCJets DLCLaws of War DLCTac-Ops DLCTanks DLCApex DLCContact DLCArt of War DLCGlobal Mobilization DLCS.O.G. Prairie Fire DLC

Postprzez Chemik » 20 paź 2021, o 08:25

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Chemik
St Plutonowy
St Plutonowy
Karts DLCHelicopters DLCMarksmen DLCJets DLCLaws of War DLCTac-Ops DLCTanks DLCApex DLCContact DLCArt of War DLCGlobal Mobilization DLCS.O.G. Prairie Fire DLC

Poprzednia strona

Powrót do Raporty z Misji