Do zjazdu A3C pozostało
Zjazd trwa :D

Long Walk

Opisy i wrażenia z rozegranych misji.

Re: Long Walk

Postprzez kenji » 21 lis 2020, o 23:33

Dawno nie było takiej obrony i odwrotu, jak na dzisiejszej misji.
Nie wiem, czy to miało tak wyglądać, czy zrobił się przypadkowo loop spawn'a, ale wyszło ciekawie.
Padłem w lesie, gdzieś niedaleko RV. Kręglu próbował mnie ratować, ale też oberwał, na to wyglądało po ułożeniu zwłok.
Więcej takich misji, mogą być krótsze.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
kenji
Sierżant
Sierżant

Postprzez Kręglu » 21 lis 2020, o 23:43

To mi i Mecenasowi baretke technika kopacza okopów xd
Ruskie zbierali straty w ludziach i to dość mocne, więc postanowili zrobić jak pod Stalingradem ani kroku wstecz
Świetnie mi się grało w Alphie 1-1, dzięki Jonny, Minnow, Radrix za gierke, zajebiście się z wami działało.
Odwaliłem kilka heroicznych akcji i zginąłem próbując ratować kenjiego który dostał, przez prawdopodobnie złamaną nogę trudno było go wyciągnąć, zostałem rozstrzelany przez nadchodzących rusków i zginąłem tam razem z nim
Leave no man behind
Misja zajebista! :D
ObrazekObrazek
Kręglu
St Szeregowy
St Szeregowy

Postprzez SymbiotyK » wczoraj, o 00:16

Dawno nie byłem na misji na której czułem się jak mała dziwka i musiałem uciekać przed AI przez las, do tego świetna drużyna i dowodzenie.
Dzięki Charlie za świetną grę i oczywiście sami sierżanci przeżyli.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
SymbiotyK
Sierżant
Sierżant
Karts DLCHelicopters DLCMarksman DLC

Postprzez Bohun » wczoraj, o 00:18

Misja mega, drużyna mega, bardzo pozytywne zaskoczenie. Świetna współpraca między sekcjami. Dzięki wszystkim.
Vietnam flashbacks incoming.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Bohun
Generał brygady
Generał brygady
Karts DLCHelicopters DLCMarksman DLC

Postprzez Kozak » wczoraj, o 00:20

Misja przepiękna, cudowny powrót legendarnych misji Cicha. Chcę takich więcej <3
ObrazekObrazekObrazek
Kozak
St Plutonowy
St Plutonowy

Postprzez Attent » wczoraj, o 09:32

Misja mistrzostwo.

Jedna z akcji. Niebiescy z delty dostajemy rozkaz szturmu wzgórza z zabudowaniami na skraju miasta. Nadchodzi atak wroga. Bronimy się przy starej stodole. Kończy się nam amunicja, wszędzie trupy i ranni towarzysze. Wróg atakuje coraz zacieklej.. pada Chemik (tak mi się wydaje w tej strzelaninie ciężko było być pewnym czegoś na 100%) Wróg podchodzi na kilka metrów. Słyszę z prawej strony klik klik i hasło PUSTY. Wtedy dostaje kule w klatę, tracę na chwilę przytomność. Otwieram oczy i w bólu chowam się za budynek obok. Łatam się i wtedy słyszę chyba od żwira krzyk " Attent nie mam amunicji, są już za rogiem" Wyskakuje dwóch ruskich, wyciągam pistolet. Ruscy giną.. my nie mamy nawet jednego pocisku. Chowamy się w budynku. Czekamy na pomoc.. Tylko to nam pozostało..

Naprawdę to co się działo na misji pompowało adrenalinę. Oby więcej takich :D
Obrazek
Attent
Szeregowy
Szeregowy

Postprzez Panuh » wczoraj, o 10:20

Panuh (DELTA 1-0 : Dowódca drużyny) (534 misja gracza)

michoo ( : Medyk) (93 misja gracza) - 7/10
Cichy (DELTA 1-1 : Strzelec MG) (129 misja gracza) 7/10
Chemik ( : Asystent MG) (36 misja gracza) 6/10
Attent ( : Strzelec MG) (2 misja gracza) 5/10
Zwir ( : Asystent MG) (3 misja gracza) 6/10
Wilczur (DELTA 1-2 : Strzelec AT) (57 misja gracza) 6/10
Zoono ( : Asystent AT) (445 misja gracza) 5/10
Miru ( : Asystent AT) (51 misja gracza) 7/10

Dalej nic sie nie zmienilo. Czlowiek wydaje rozkazy, a ludzie maja uszy zaślepione nie wiem czym. Czasami dopiero jak wydarłem ryja to poskutkowało.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Panuh
St Sierżant
St Sierżant
Karts DLC

Postprzez Krzyciu » wczoraj, o 11:18

W sumie wina błędu oraz trochę pecha - utrata pojazdu z amunicją z powodu wrogiego gaza, ale misja wyszła genialna.
Podziękowania dla dowódców drużyn oraz sekcji za ogarnięcie i przypilnowanie ludzi - sytuacja momentami była katastrofalna.
Dobra robota medyków, daliście radę.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Krzyciu
Sierżant
Sierżant

Postprzez Miru » wczoraj, o 13:05

Attent, gdy waszej sekcji skończyło się ammo to wydałem rozkaz pod nieobecność Panuha, aby się wrócić po was z moimi zielonymi. Wyszło super, a naprawdę się zamartwiałem, czy żyjecie. Akcja w mieście na rozwidleniu dróg oraz w stodole przy leczeniu ponad 3 rannych... coś niesamowitego. Nasza ucieczka przed ścigającym nas wrogiem to były dopiero emocje. Hubi, dziękuję, że po mnie wróciłeś na puste, szczere pole, gdzie około 150m do przodu były dopiero nasze pozycje, a około 100m za nami byli ścigający nas wrogowie. Bez Ciebie bym tam zdechł. Dowodzenie Panuha na plus, zawsze fajny klimacik, chociaż czasami coś go przerywało lub było gorzej słychać podczas mówienia i faktycznie nie słyszało się jego rozkazów. Dziękuję wszystkim, którzy ratowali mnie z opresji, gdy wróg był na blisko. Dziękuję Delta, było fantastycznie! :happy_meme:
Obrazek
Miru
Kapral
Kapral

Poprzednia strona

Powrót do Raporty z Misji