Do zjazdu A3C pozostało
Zjazd trwa :D

Iracka Wolność

Opisy i wrażenia z rozegranych misji.

Re: Iracka Wolność

Postprzez Rafimus » 9 cze 2019, o 18:22

To ja w was wtedy strzelałem shocku. Przegapiliście czołg ukryty w krzakach to podprowadziłem go na plecy i trochę się pobawiłem zanim padł strzał żeby dać się wam zorientować. Pojezdzilem przód tył, potem gdzieś tam się schowałem i przesiadłem na strzelca, oddałem strzał dostałem ze dwa i gdy czołg zaczął się palić stwierdziłem ze spróbuje jeszcze raz strzelić trafie to trafie nie to nie xD no i stety niestety trafiło :p
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Rafimus
St Kapral
St Kapral

Postprzez Kuroneko » 9 cze 2019, o 18:39

Rafimus napisał(a):To ja w was wtedy strzelałem shocku. Przegapiliście czołg ukryty w krzakach to podprowadziłem go na plecy i trochę się pobawiłem zanim padł strzał żeby dać się wam zorientować. Pojezdzilem przód tył, potem gdzieś tam się schowałem i przesiadłem na strzelca, oddałem strzał dostałem ze dwa i gdy czołg zaczął się palić stwierdziłem ze spróbuje jeszcze raz strzelić trafie to trafie nie to nie xD no i stety niestety trafiło :p

całkiem entertaining to było 8-) i idealnie pokazujące czemu czołgi nie powinny jeździć bez wsparcia piechoty

https://streamable.com/yepb1
Obrazek
Kuroneko
Kapral
Kapral

Postprzez Rafimus » 9 cze 2019, o 20:12

Kuroneko napisał(a):
Rafimus napisał(a):To ja w was wtedy strzelałem shocku. Przegapiliście czołg ukryty w krzakach to podprowadziłem go na plecy i trochę się pobawiłem zanim padł strzał żeby dać się wam zorientować. Pojezdzilem przód tył, potem gdzieś tam się schowałem i przesiadłem na strzelca, oddałem strzał dostałem ze dwa i gdy czołg zaczął się palić stwierdziłem ze spróbuje jeszcze raz strzelić trafie to trafie nie to nie xD no i stety niestety trafiło :p

całkiem entertaining to było 8-) i idealnie pokazujące czemu czołgi nie powinny jeździć bez wsparcia piechoty

https://streamable.com/yepb1

O zajebiscie ze nagrałeś, chciałem to zobaczyć :DD
Rafimus
St Kapral
St Kapral

Postprzez Shock » 9 cze 2019, o 21:37

Dziwne, pierwszego strzału w ogóle nie widziałem. Myślałem, że dostaliśmy tylko jednym.
Ale widzisz AI wysiadło po drugim strzale, a ty nie ;)

W sumie gdyby było nas trzech w tym czołgu, może byśmy się nie dali zajechać.
Fakt, faktem 100 metrów za daleko żeśmy się wypuścili i to był nasz błąd.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Shock
Major
Major
Karts DLCHelicopters DLCMarksman DLC

Postprzez Rafimus » 11 cze 2019, o 00:39

Tak sobie jeszcze streama oglądałem i... ten moment był kurwa nieziemski xD 15 osób napierdala full auto w jednego wroga haha

https://youtu.be/MC-cv_Qcoe4 3:21:41
Rafimus
St Kapral
St Kapral

Poprzednia strona

Powrót do Raporty z Misji