Do zjazdu A3C pozostało
Zjazd trwa :D

Wniosek o srebrną baretkę medyka dla Ahyo

Zbiór pochwał dla członków społeczności A3C.

Wniosek o srebrną baretkę medyka dla Ahyo

Postprzez kioto2 » 5 wrz 2017, o 22:41

Mam okazję obserwować pracę Ahyo od jakiegoś już czasu, pewnie nieraz zdarzyło mu się łatać każdego z nas.
Jednak po dzisiejszej misji (Nam Patrol) w której byłem w drużynie z Ahyo doszedłem do wniosku, że jak mało kto zasługuje na srebrną baretkę medyka. I nawet nie chodzi o jego ogromne doświadczenie w nastawianiu złamanych kończyn, opatrywaniu kikutów, czy układaniu flaków z powrotem na ich miejscu. Bardziej chodzi mi o jego opanowanie w sytuacjach kryzysowych i o to, że gdy jest ku temu potrzeba zmienia się w medycznego lidera i bez wahania rozdziela innym zadania, aby jak najszybciej ustabilizować stan rannych. Jest opanowany, rzeczowy, dokładnie wie co chce osiągnąć i jak w sposób spontaniczny pobudzić innych do działania.

To była jego sto dwudziesta trzecia misja jako medyk (!), a baretka ciągle brązowa. Moim zdaniem najwyższy czas to zmienić i ja osobiście widzę ku temu podstawy. Może i mam gówno w tym zakresie do powiedzenia ale kropla drąży skałę. Srebro dla Ahyo!
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
kioto2
St Plutonowy
St Plutonowy

Re: Wniosek o srebrną baretkę medyka dla Ahyo

Postprzez Speed » 5 wrz 2017, o 23:03

Podpisuję się. Chyba ktoś zapomniał o przyznawaniu srebrnych baretek dla dobrych graczy.. a Ahyo zasługuje na nią w 100% :)
ObrazekObrazekObrazek
Speed
St Kapral
St Kapral

Re: Wniosek o srebrną baretkę medyka dla Ahyo

Postprzez Radrix » 6 wrz 2017, o 00:04

Zacznę od tego, że Ahyo otrzymał baretkę za zasługi nadaną przez byłego instruktora Artike 1.07.2017, który defakto nie widział Ahyo w akcji tylko zaufał członkowi naszej społeczności - i to szanuję oraz nie sprzeczam się z decyzją.
Rozumiem ilość przegranych tutaj misji jako medyk i jest to naprawdę spora liczba, lecz biorąc pod uwagę fakt, że jest on z nami znowu dopiero od marca to od tego czasu zagrał tak naprawdę na medyku około 60 misji.
Faktem jest, że chłopak bardzo się stara i idzie mu coraz lepiej, lecz pomimo tej pochwały jest też na niego naprawdę wiele skarg.
Nasz system medyczny jest do ogarnięcia tak naprawdę w godzinę, by dana osoba mogła zacząć leczyć ludzi, ale to zachowanie czyni medyków specjalnymi w A3C.

Reasumując - miło mi, że ktoś w końcu pisze w białej księdze to co należy, lecz biorąc pod uwagę za i przeciw nie jestem w stanie w tym momencie przydzielić Ahyo srebrnej baretki. Dodatkowo Ahyo będzie brał udział w szkoleniu na brąz, na które zapisał się dobrowolnie i to szanuję, bo osobiście chciałem zobaczyć jak sobie poradzi.
W każdym razie dziękuję Kioto i Speed za wasze słowa i na pewno w przyszłości wezmę je pod uwagę. Wszystko mam już odnotowane na dysku.

Speed napisał(a):Chyba ktoś zapomniał o przyznawaniu srebrnych baretek dla dobrych graczy..

Nikt nie zapomniał, ale jakbyś nie zauważył to pełnię tę funkcję od 2 tygodni i nie będę na wstępie rozdawał baretek na prawo i lewo bo to nie o to tu chodzi.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Radrix
Podporucznik
Podporucznik
Karts DLCHelicopters DLCMarksman DLC

Powrót do Biała księga