Do zjazdu A3C pozostało
Zjazd trwa :D

Mokry sen o Diamentowym i Modzynie

Zbiór pochwał dla członków społeczności A3C.

Mokry sen o Diamentowym i Modzynie

Postprzez Radrix » 30 sie 2019, o 23:48

Chciałbym zgłosić rekomendację na awans w baretce pilota dla Diamentowego oraz nadanie brązowej baretki dla Modzyna.
Podczas misji Operation Sudden Death miałem ten zaszczyt współpracować z tymi dwoma panami, jako dowódca jednostki specjalnej. Miałem ich na wyłączność więc spędziliśmy ze sobą 4 jebane godziny i nie żałuje ani jednej sekundy.
Wchodzę do helki po wykonanym zadaniu, zmęczony, spragniony, głodny, i ostatnie o czym myślę to powiedzenie pilotom gdzie mamy lecieć. Niestety jednak często trzeba to robić. Tak więc wchodzę do helki, nogi bolą jak skurwysyn, otwieram mapę a tu co?
No kurwa jak linijka odjebana trasa na kolejne LZ I TO NIE JEDNO LZ, O NIE NIE. Skurwysyny wyznaczały po 2-3-4 LZ żebym mógł sobie wybrać jak jakiś waćpan. Czułem się jak król. Mówię - poproszę na LZ nr 2. Coś mnie w trakcie podróży szczypnie w mózg i mówię - jednak poproszę na LZ nr 4, a oni co? Nie jakieś - spierdalaj, już nie zmieniamy kursu. ONI MÓWIĄ OK NIE MA PROBLEMU JUŻ LECIMY.
No to co ja mam sobie wtedy pomyśleć? No kurwa zajebiście, tego oczekiwałem. Pilotaż obu panów był świetny, komunikacja na najwyższym poziomie kulturalnym oraz werbalnym. Niesamowite umiejętności lądowania, podbierania, A NAWET lądowania awaryjnego. Zwyczajne kurwa złoto, a nie ludzie. Idealnie ustawiali się dla swojego strzelca, który mógł z tak zajebistym ustawieniem pod odpowiednim kątem rozjebać wszystkie AI w kompleksach. Normalnie wchodziliśmy, a tam pusto. Pytam więc: co tu było czysto? NIE! Tu było ich w chuj, ale ustawili się tak zajebiście, że wszystkich wykosiłem - mówi Krzyciu, strzelec pokładowy.

Jak już mówiłem - wchodzę do helki, otwieram mapę i zamykam mordę bo piloci już wiedzą co robić.

Oto moi kandydaci na awanse w baretkach pilota transportowego. BA! Mogliby być instruktorami, tacy są zajebiści.

Jonny - oddaję Ci mikrofon.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Radrix
Major
Major
Karts DLCHelicopters DLCMarksman DLC

Re: Mokry sen o Diamentowym i Modzynie

Postprzez Diamentowy » 30 sie 2019, o 23:57

O kurde, tego się nie spodziewałem. Dziękuje za rekomendacje i pochwałę. Latało mi się z wami wyśmienicie. Bardzo dobra komunikacja i klimat :D
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Diamentowy
St Sierżant
St Sierżant

Postprzez Modzyn » 31 sie 2019, o 00:58

Również dziękuje. Pierwszy raz na misji oficjalnej zdecydowałem się na rolę w śmigłowcu i takiej współpracy i rekomendacji bym się nigdy nie spodziewał.
Modzyn
St Plutonowy
St Plutonowy

Postprzez Krzyciu » 31 sie 2019, o 09:33

Potwierdzam, byłem widziałem. Dzięki fenomenalnym umiejętnościom pilotażu Diamentowego ostrzeliwanie celów z miniguna było czystą radością. Maszyna prowadzona płynnie, bez niepotrzebnych drgań. Awaryjne lądowanie 10/10 chętnie powtórzę. Modzyn błyskawiczne wyznaczanie tras podejścia, dobra komunikacja z pilotem podczas podchodzenia do lądowania. Komunikaty przekazywane HQ krótkie i treściwe.
Krzyciu
Porucznik
Porucznik

Postprzez DaWiD96 » 31 sie 2019, o 09:57

+

Na czym latasz?
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
DaWiD96
St Plutonowy
St Plutonowy

Postprzez Jonny » 31 sie 2019, o 13:04

Jeśli chodzi o Modzyna to niestety jedna misja jako 2 pilot nie pozwala mi dać baretki brązowej mimo cholernie dobrej roboty. Jednak Modzyn zapraszam na następną część szkolenia i zajmuj więcej slotów. ;)

A jeśli chodzi o Diamentowego, jestem zaznajomiony z jego umiejętnościami, a to co Radrix napisałeś mnie jeszcze bardziej o tym co myślałem utwierdza. Że tak powiem chciałem dać rozdanie awansów dopiero po zakończeniu mojego pierwszego cyklu szkoleń ale ekhem:

viewtopic.php?f=22&t=2369&p=78736#p78736
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Jonny
St Sierżant
St Sierżant

Powrót do Biała księga