Beton

Zbiór pochwał dla członków społeczności A3C.

Beton

Postprzez Modzyn » 8 maja 2022, o 17:40

Chciałbym zgłosić rekomendację na awans w baretce TZiD dla Betona. Jeden z lepszych sekcyjnych, z jakim miałem do czynienia.

• Sekcja, które była pod jego dowodzeniem za każdym razem jak ich widziałem była poukładana.
  • Komunikacja na radiu z nim również na wysokim poziomie, zawsze wiedziałem wszystko co było mi potrzebne i w odpowiednim czasie.
  • Dostając jakikolwiek rozkaz nie wypełnia go ślepo idąc do przodu, tylko wychodził z własnymi inicjatywami i wdrażał je w życie.
  • Przez cała misję prowadził cały oddział i zawsze bezpiecznie trafialiśmy tam gdzie mieliśmy dojść.

Proszę instruktora TZiD o wypowiedzenie się w temacie.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Modzyn
Kapitan
Kapitan
Karts DLCHelicopters DLCMarksmen DLCJets DLCLaws of War DLCTac-Ops DLCTanks DLCApex DLCContact DLCArt of War DLC

Re: Beton

Postprzez Małpa » 8 maja 2022, o 17:46

Również podpisuję się pod Modzynem. Dodam jeszcze:
- Bardzo dobrze odnajduje się na mapie oraz bez problemu potrafi określić cele na mapie dla artylerii/wsparcia powietrznego.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Małpa
St Sierżant Sztabowy
St Sierżant Sztabowy
Karts DLCHelicopters DLCMarksmen DLCJets DLCLaws of War DLCTac-Ops DLCTanks DLCApex DLCContact DLCArt of War DLCGlobal Mobilization DLCS.O.G. Prairie Fire DLC

Re: Beton

Postprzez Kręglu » 8 maja 2022, o 20:56

Nic dodać nic ująć, to już któraś rekomendacja z kolei płynąca do mnie w sprawie Betona.
Sam również gdy grał w mojej drużynie (zapewne nie raz) wykazywał znajomość taktyki na poziomie wyróżniającym się od innych.
Czego się dziwić jak kolega jest w wojsku, to trudno żeby nie ogarniał xD
Zatem nagrodzę gracza brązową baretką TZID
Gratulacje!
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Kręglu
St Sierżant
St Sierżant
Karts DLCJets DLCApex DLCArt of War DLCS.O.G. Prairie Fire DLC

Powrót do Biała księga