Do zjazdu A3C pozostało
Zjazd trwa :D

[F.A.Q.] Briefing HQ

Zbiory często zadawanych pytań i odpowiedzi, poradników, opisów.
Posty: 1 • Strona 1 z 1

[F.A.Q.] Briefing HQ

Postprzez Augustus » 24 sty 2017, o 21:33

W związku z ostatnią propozycją dotyczącą briefingów na misji zwracamy się z apelem do przyszłych dowódców operacji aby spróbowali zastosować poniższe elementy. Może to znacznie usprawnić etap przezbrajania, a także podnieść poziom realizmu działań:

1. Briefing który odbywa się jeszcze na widoku mapy ograniczyć do minimum, tzn. rozrysowanie ogólnego planu misji, ewentualnie przekazanie dowódcom niestandardowego sprzętu który będzie potrzebny, określenie punktu zbiórki dowódców drużyn oraz pytania do MM.

2. Po starcie rozgrywki dowódca ma kilka minut na sprawy organizacyjne w swojej ekipie, a następnie udaje się na zbiórkę dowódców drużyn, HQ, pilotów itp. W tym czasie drużyny przezbrajają się pod nadzorem SiC.

3. Po odprawie dowódcy mają dodatkowy czas na uzupełnienie uzbrojenia i ewentualne sprawdzenie ekwipunku drużyny.

Z oczywistych względów zalecenia te nie mają zastosowania dla misji typu: operacja jednostek specjalnych, zrzut spadochronowy (gdy startujemy w locie), itp.

Dodatkowo dobrym pomysłem będzie jeśli w miejscu odprawy MM postawi dodatkową skrzynkę z zapasowym sprzętem dla dowódców tzn. radia, micro dagry.

Powyższe jest tylko ZALECENIEM, a nie WYMOGIEM. Stosowanie takiego planu nie jest zatem obowiązkowe, a decyzja o jego wykorzystaniu pozostaje w gestii HQ.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Augustus
Podpułkownik
Avatar użytkownika
Podpułkownik
Karts DLCHelicopters DLCMarksman DLC

Posty: 1342
Dołączył(a): 18 sie 2014, o 14:48
Lokalizacja: 54.0358, 19.0420

Posty: 1 • Strona 1 z 1

Powrót do FAQ

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość