Do zjazdu A3C pozostało
Zjazd trwa :D

Elite Dangerous

Pogrywasz w coś więcej? W takim razie jest to właściwy dział dla ciebie!

Elite Dangerous

Postprzez Blaster » 21 lis 2014, o 13:47

Witam za około miesiąc startuje

kto planuje zakup? -160zł
Pytam bo można by polatać sobie razem :>

dla tych którzy się jeszcze zastanawiają przesyłam kilka filmików pokazujących jak działa silnik gry:
zachowanie statku oraz jego urządzeń
możliwości sterowania głosem po przez program zewnętrzny
jak działa trade w praktyce
pvp
pve
mining po polsku
zakłócanie "skoków" innych statków po polsku
tankowanie z gwiazd po polsku
exploring
wielkość mapy
Ostatnio edytowano 21 lis 2014, o 14:14 przez Blaster, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Blaster
St Plutonowy
St Plutonowy

Re: Elite Dangerous

Postprzez Wikary » 21 lis 2014, o 13:48

aye
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Wikary
Generał dywizji
Generał dywizji
Karts DLCHelicopters DLCMarksman DLC

Postprzez Blaster » 16 gru 2014, o 10:12

dzisiaj startuje Elite o 13:00 czasu polskiego....

ostatnie pare dni by dostać gre za 160 zeta... później ma być drożej (podobno)

A więc cały czas szukam kogoś kto ruszy ze mną w świat wielkiego kosmosu :>

ps. sorry za to że temat utworzyłem w złym dziale - powinien być w dziale [Plac zabaw]
przy okazji wolnego czasu prosiłym kogoś z prawami o przerzucenie tematu
Obrazek
Blaster
St Plutonowy
St Plutonowy

Postprzez Calis » 16 gru 2014, o 18:02

Blaster napisał(a):ostatnie pare dni by dostać gre za 160 zeta... później ma być drożej (podobno)

tak tak. To jak z Planetary Annihilation. Kupiłem pół roku temu za 2 bańki, miało być drożej.
Dziś kosztuje 18 zł na Allegro....... :twisted:
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Calis
Sierżant
Sierżant

Postprzez Cpt.Morgan! » 12 maja 2015, o 13:38

Gra ktoś ?, bo ja zakupiłem i trochę nudno tak samemu latać:)
Cpt.Morgan!
Generał brygady
Generał brygady

Postprzez piciek » 12 maja 2015, o 13:51

ja latam, ale lajkowy jeszcze jestem w tej grze. Poza tym gram na prywatnej sesji. Wkurzało mnie na publicznym, że nie było miejsca do dokowania...
Obrazek
piciek
Plutonowy
Plutonowy

Postprzez Blaster » 12 maja 2015, o 15:02

narazie nie gram zarobiłem 50kk kupiłem dwa dość dobre statki - Asp explorer kupiłem i zamontowałem najlepszy ekwipunek do walki i exploracji - odleciałem jakies 7k lsów od układów zamieszkałych. A W systemie K-52 o ile dobrze pamiętam w hangarze mam frachtowiec który zdolny jest przewieść 250 ton towaru.
Nie gram bo wieje nudą czekam aż skończą tą grę.

ps. 28 maja bedzie moża wygenerować klucz z wersji nosteam na wersje steam - za darmo.
Obrazek
Blaster
St Plutonowy
St Plutonowy

Postprzez DarkMnich » 12 maja 2015, o 16:40

Blaster napisał(a): A W systemie K-52 o ile dobrze pamiętam w hangarze mam frachtowiec który zdolny jest przewieść 250 ton towaru.

Chyba jednak kupię tą grę... zachęciłeś mnie.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
DarkMnich
St Plutonowy
St Plutonowy

Postprzez Blaster » 12 maja 2015, o 17:18

tzn wiesz gra jest dobra ale potrzebują czasu by dokończyć wszystko co chcieli w niej umieścić. Ale jeżeli lubisz latać, masz Joya z 5-6 osiami to Elitka jest dla Ciebie, Niesamowite udźwiękowienie widoki mgławic układów gwiezdnych efekty walki. Miód malina.... no i do tego mapa naszej galaktyki w skali 1:1. Naturalne odległości oraz prędkości w latach i sekundach świetlnych.
Obrazek
Blaster
St Plutonowy
St Plutonowy

Postprzez Mikron » 12 maja 2015, o 18:52

Mam i latam. Przesiadłem się do Cobra MkIII i ją rozbudowuję. Latam głównie w systemach Federacji (okolice systemu Wolf), powoli wszystko ogarnąłem, dopracowałem sterowanie pod HOTAS i Freetrack (przydatny w walkach). Graczy spotykam rzadko 2-3 na sesję i raczej bez skrzydłowych. Chętnie polatałbym w skrzydle bo jeszcze nie ogarnąłem tej części (głównie komunikacji głosowej i formacji i wspólnych skoków). Jestem baaaardzo pozytywnie nakręcony. Zajmuje się głównie "bountyhuntingiem" i zbieram trochę ładunków w systemach o dużej aktywności i wojen domowych. Mój najtrudniejszy przeciwnik to Anakonda - walczyłem z nią 20 minut i skasowałem 110 tysięcy za ździrę. Zdarzało się nadwyraz często, że nie doceniłem przeciwnika i musiałem spieprzać i kilka razy mi się nie udało. W takim przypadku jesteśmy katapultowani i możemy odkupić nasz statek - jednak polisa czasem sporo kosztuje i należy zawsze mieć coś na koncie. Najbardziej doceniam rozbudowę statków i eksplorację. Świetny pomysł ze sprzedawaniem map zbadanych systemów w oddalonych stacjach. Dźwięki są zajebiste - niesamowite - każdy statek działa inaczej, a świst silnika na wolnych obrotach albo dysz korygujących lub huk dopalacza Cobry albo eksplozja po wyhamowaniu "supercruise" - niepowtarzalne. Gram jako MikronPL i można się wspólnie dodać i wyszukać.
Śmigam dość płynnie ale na średnich ustawieniach i powiem, że mimo tego odbiór jest bardzo dobry, a fps,y dość stabilne (przycinki zdarzają się na zatłoczonych stacjach ale w przestrzeni w walce z kilkunastoma statkami gra nie zwalnia). Polecam wszystkim wyjadaczom kosmicznych simów.
P.S. można wyłączyć kontrolę sterowania co jest na prawdę dużym doznaniem. Normalnie nasze ruchy sterem w sposób ciągły uruchamia odpowiednie dysze na kadłubie, które utrzymują statek na zadanym kursie. Po wyłączeniu autokontroli każdy ruch steru np. w prawo - uruchamia odpowiednie dysze i w tym trybie nie kontruje ruchu w przeciwną stronę. Oznacza to, że po oddaniu steru (powrocie joya to pozycji zero) statek nadal sunie bokiem w prawo dopóki nie wprowadzimy ruchy kontrującego. Idąc dalej po chwili statek tańczy w koło i trzeba mieć niezłą technikę, żeby go utrzymać. Czytałem, ze "wyjadacze" używają tego podczas walki dzięki czemu dogfight w żaden sposób nie przypomina tego klasycznego z TopGun. Dodając jeszcze sterowanie rozdziałem energii wytwarzanej przez siłownię - na systemy, silniki i uzbrojenie, oraz duże możliwości rozbudowy, które na prawdę są odczuwalne w sterowaniu oraz np. tryb silentrunning (nie emitujemy promieniowania utrudniając wykrycie), blokowanie drzwi ładowni wrogich statków przez co wywalają ładunki w przestrzeń, skanery, chaffy, rakiety, torpedy, prowadnice do tankowania energii z gwiazd, rafinerie i laser wydobywczy i kupa innego sprzętu - sprawia, że "bede grał w te gre".
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Mikron
Generał brygady
Generał brygady
Helicopters DLCMarksman DLC

Następna strona

Powrót do Plac zabaw