Do zjazdu A3C pozostało
Zjazd trwa :D

100 pytań do ....was

Masz pytanie do nas? Pytanie w sprawie społeczności? Pisz tutaj.

100 pytań do ....was

Postprzez Remx » 23 cze 2015, o 11:46

Witam
Mam na imię Przemek mam 35lat i na wstępie powiem tak "proszę nie bijcie" :P
W Arme grałem jedynie na piracie w singla aby zobaczyć co to za gra i bardzo spodobała mi się realność rozgrywek.
Nie miałem okazji zagrać online i dla tego rozmyślam nad zakupem oryginału.
Mam parę pytań związanych właśnie z tym trybem rozgrywek i po części z A3Coop.

1. Czy w czasie rozgrywek online możemy dowolnie wybierać typ broni i dodatków do niej bez różnicy jaką mamy funkcje ?
Chodzi mi dokładnie o coś takiego jestem w jakiejś grupie "szturmowej" to czy mogę wybrać daną broń (MX SW) która lepiej mi się strzela a do niej własną optykę np:TWS opcjonalnie tłumik. ?

2. Czy w trybie online są jakieś serwery gdzie występują randomowi gracze gdzie można było by trochę poćwiczyć zanim np, bym zgłosił się do was ? Lipa była by gdybym odpadł na początku samej rekrutacji no i nie chciałby wam d... zawracać. :)

3. Czy często macie szkolenia i czy bez problemu można wziąć w nich udział ?

4. Czy DLC Makrsmana można sobie darować ?
Miałem więcej pytań ale jak już tak się rozpisałem zapomniałem o co miałem pytać :P
Ale jak coś przypomnę to dopiszę.
Remx

Re: 100 pytań do ....was

Postprzez pruskull » 23 cze 2015, o 11:58

ad.1 - typ broni zależy od misji i nacji którą gramy np. Polakami korzystamy z beryli i nie weźmiesz tam m16 (wyjątek stanowią siły specjalne gdzie masz szeroką możliwość wyboru broni) co do celowników możesz wybierać
ad.2 - są
ad.3 - często ale by brać w nich udział trzeba ukończyć okres próbny( nie dotyczy szkolenia podstawowego które musisz odbyć zaraz po dołączeniu do grupy
ad.4 - można
pruskull

Postprzez DaWiD96 » 23 cze 2015, o 12:06

pruskull napisał(a):ad.1 - typ broni zależy od misji i nacji którą gramy np. Polakami korzystamy z beryli i nie weźmiesz tam m16 (wyjątek stanowią siły specjalne gdzie masz szeroką możliwość wyboru broni) co do celowników możesz wybierać
ad.2 - są
ad.3 - często ale by brać w nich udział trzeba ukończyć okres próbny( nie dotyczy szkolenia podstawowego które musisz odbyć zaraz po dołączeniu do grupy
ad.4 - można

Uzupełnienie:
Ad.1 Dobierasz broń pod scenariusz, np. gramy zwykłą piechotą wtedy nie bierzesz tłumika bo po co?(to nie BF), a celownik z termowizją też raczej nie.
A broń dobierasz pod nację tak jak napisał pruskull. Dodatkowo pod slot jaki wybrałeś np. strzelec wtedy nie bierzesz MG albo broni wyborowej tylko zwykły karabin.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
DaWiD96
St Plutonowy
St Plutonowy

Postprzez Remx » 23 cze 2015, o 12:19

Praktycznie ucieszyły mnie wasze odpowiedzi prócz tego z tym wybieraniem broni.
Może jak bym zapoznał się z nią lepiej to zmienił bym zdanie, no i ta nieszczęsna optyka :)
Nie wiem dla czego ale kiedyś jak bawiłem się w ASG to bez problemu w lesie mogłem wypatrzyć kogoś ale w grze jakiś mam problem, dla tego ta opcja wizji "white" dużo pomaga, a sam zoom pomaga w celowaniu.
Wiadomo nie za duży bo to nie snajperka ale na singlu czasem miałem wrażenie że używam snajperki z ogniem ciągłym, a tłumik do tego aby przeciwnika nie ściągać na siebie.

Dziękuje
Remx

Postprzez Alduric » 23 cze 2015, o 12:20

Na tym polega istota tej grupy i symulacja pola walki, myślę że nie jest to miejsce dla ciebie.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Alduric
Szogun A3C
Szogun A3C
Karts DLCMarksman DLC

Postprzez Remx » 23 cze 2015, o 13:43

Alduric napisał(a):Na tym polega istota tej grupy i symulacja pola walki,.

To coś złego że ktoś używa innej optyki ? chyba właśnie po to ona jest aby być bardziej skutecznym i w razie czego skutecznie osłaniać swoich kompanów ?
Co do samej broni beryli nie miałem okazji testować bo w wersji Army która posiadam nie było tej broni ale i tak pewnie nie było by problemu z używaniem.
Remx

Postprzez Sarlack » 23 cze 2015, o 14:12

Użycie innej optyki to nic złego, dlatego nikt nie ma nic przeciwko temu czy będziesz używał RCO czy ACOG. Chodzi tu jednak o zachowanie realiów pola walki. Zwykły szeregowy w środku dnia nie biega po Afganistanie z tłumikiem i celownikiem noktowizyjnym. Podobnie dowódca operacji nie biega z MG w łapie. Dlatego właśnie dobór sprzętu nie jest do końca dowolny, a zawężony do realnego wyposażenia danego typu jednostek i armii danego kraju (np. polska czy rosyjska armia nie używa m16 bo mają karabiny własnej produkcji).
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Sarlack
Generał
Generał

Powrót do Pytania i odpowiedzi