Do zjazdu A3C pozostało
Zjazd trwa :D

Koszulki społeczności

Masz pytanie do nas? Pytanie w sprawie społeczności? Pisz tutaj.

Koszulki społeczności

Postprzez Kolorowy » 9 lip 2014, o 16:53

W sumie to chyba tutaj :)
Mam pytanie czy społeczność jest zainteresowana zakupieniem koszulek związanych ze społecznością (możliwe jeszcze Spodenki, bluzy itp.) Mam bardzo fajne dojście gdzie koleś robi wszystko co się chce
http://jerseysclinic.com/products/apparel
Mam dużo rzeczy od niego tak samo jak nasza drużyna i brak większych zepsuć mimo nawet 2lat używnia
Cała koszulka itp mogą być pokryte w 100% naszym nadrukiem ponieważ jego materiał jest biały i może go pokryć w 100% jakimś magicznym sposobem :) Nie są to gówniane koszulki bawełniane którym nadruk schodzi po jednym praniu :) O ile pamiętam są to koszulki z poliestrylu
Cena koszulki powinna wyjśc coś około 90 zł Spodenki o ile pamietam 150. są podane ceny w euro ale zawsze coś można utargować.
Jedyne o co prosze administracje to o udostępnienie naszego loga, nazwy i wszystkiego o czym zapomniałem, a będzie potrzebne do wrzucenia na koszulke

Oczywiście jesli wszyscy z administracji się zgodzi szukał bym jakiekgoś maniaka programów graficznych który by nam zrobił projekt
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź :)
Kolorowy

Re: Koszulki społeczności

Postprzez Wodzu » 9 lip 2014, o 17:02

Wszystko fajnie tylko po 1 temat byl poruszany niejednokrotnie i raczej nie doszlo do skutku. Po 2 jak dla mnie koszt 90 ziko nawet z tak elitarnym emblematem jakim jest logo a3c to cena jest dosc wygorowana. Strach pomyslec ile by kosztowala jakby bylo tam moje zdjecie:D
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Wodzu
Generał
Generał
Karts DLCHelicopters DLCMarksman DLC

Postprzez KM# » 9 lip 2014, o 17:08

Kolorowy napisał(a):Cena koszulki powinna wyjśc coś około 90 zł Spodenki o ile pamietam 150

Że ile?
W takiej cenie powinni jeszcze tablety dodawać. Wyprodukowanie takiej koszulki z nadrukiem to ~5zł.
KM#

Postprzez Kolorowy » 9 lip 2014, o 17:18

"markowa" koszulka kosztuje plus 100zł tutaj macie coś limitowanego co starczy wam na długi czas. Nie jest to bawełna i typowa prasowanka która kosztuje 20-40zł

KinderMachen napisał(a):
Kolorowy napisał(a):Cena koszulki powinna wyjśc coś około 90 zł Spodenki o ile pamietam 150

Że ile?
W takiej cenie powinni jeszcze tablety dodawać. Wyprodukowanie takiej koszulki z nadrukiem to ~5zł.

Widać, że nie orientujesz się w cenach albo źle przeczytałeś mój post :)
Kolorowy

Postprzez Alduric » 9 lip 2014, o 17:19

Koszulki są już obgadane i każdy będzie mógł zamówić indywidualnie. Halsey miał mi 2 tyg temu grafikę na nie przygotować i się do dziś nie odzywał.

Dodatkowo prosząc o udostępnianie grafik widac że nie masz pojęcia o nadrukach na ubrania, więc nie bierz się za to.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Alduric
Szogun A3C
Szogun A3C
Karts DLCMarksman DLC

Postprzez Kolorowy » 9 lip 2014, o 17:24

Nie mam pojęcia ? Logo jak i nazwa jest waszą/twoją własnością więc prosze o możliwość skorzystania z niego

Ale ok jak czekamy na projekt to można zamknąć
Kolorowy

Postprzez Alduric » 9 lip 2014, o 17:36

Logo które mamy nawet na kubek się nie nadaje, nie masz pojęcia o technicznym wykonywaniu nadruków, więc nie rozumiem po co podejmujesz temat.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Alduric
Szogun A3C
Szogun A3C
Karts DLCMarksman DLC

Powrót do Pytania i odpowiedzi