Do zjazdu A3C pozostało
Zjazd trwa :D

Misje od graczy z poza klanu.

Masz pytanie do nas? Pytanie w sprawie społeczności? Pisz tutaj.

Re: Misje od graczy z poza klanu.

Postprzez Calis » 20 kwi 2014, o 23:07

TheXanthos napisał(a):
Dodam prawdopodobnie jeszcze jakiś revive script, albo jakiś Wounding System.

Mamy własny moduł medyczny, którego nie dodasz bo mod jest wyłącznie dla naszego użytku.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Calis
Sierżant
Sierżant

Re: Misje od graczy z poza klanu.

Postprzez TheXanthos » 20 kwi 2014, o 23:10

To był jeszcze model, surowy uprzedzałem, z racji, że siły powietrzne zostały usunięte duża część CSAT też zostanie usunięta, te Tigrisy to miała być kontra na siły powietrzne, ale nie spełniły swojego zadania więc razem z siłami powietrznymi poszły won ze scenariusza, Titany to był test, czy poradzą sobie ze śmigłowcami, zadania nie spełniły i również wyleciały już jakiś czas temu, misję wysłałem Ci 20 minut temu, od tamtego czasu scenariusz cały czas się zmienia, czołgi miały być celami dla sił powietrznych i kontrą na czołgi NATO, ich ilość również została ograniczona, piechoty jest stosunkowo dużo, ale czołgi bez osłony piechoty nie są wiele warte, samą piechotę czołgi NATO dosłownie by zmiażdżyły, zadanie póki co jest dodane jedno, powtarzam dodane do scenariusza co nie znaczy, że nie ma koncepcji ma więcej, briefingu nie piszę bezpośrednio do scenariusza tylko na spokojnie tworzę go w Wordzie, bo ArmA 3 dosyć często mi crashuje.
Pozdrawiam, temat chyba nadaje się tylko do zamknięcia, ale tak czy siak dzięki za krytykę, więcej nie będę zawracał Wam głowy.
TheXanthos

Poprzednia strona

Powrót do Pytania i odpowiedzi