Do zjazdu A3C pozostało
Zjazd trwa :D

Misje od graczy z poza klanu.

Masz pytanie do nas? Pytanie w sprawie społeczności? Pisz tutaj.

Misje od graczy z poza klanu.

Postprzez TheXanthos » 20 kwi 2014, o 18:47

Witam!
Otóż tak jak w temacie, chciałbym zapytać czy przyjmujecie misje od graczy z poza klanu, ponieważ ostatnio sporo siedzę w mission makerze i robię (Mam taką nadzieje) stosunkowo dobre misje. Jeśli jest taka możliwość to od czasu do czasu mogę jaką misję zrobić, a jeśli takiej możliwości nie ma to zapomnijcie, że cokolwiek pisałem.
Pozdrawiam
TheXanthos

Re: Misje od graczy z poza klanu.

Postprzez Calis » 20 kwi 2014, o 18:54

Nie da rady. Nie masz naszych autorskich modów:
-nie dodasz naszych pojazdów
-naszych jednostek
-skrzynki medycznej
-skrzynki z radiami
-skrzynki ze sprzętem operacyjnym
-skrzynki z broniami
-nasza wersja mappacka jest nowsza (wydana przez nas wersja publiczna udostępniona na armaholicu jest starsza)

Nie jesteśmy w stanie rozgrywać Twoich misji - technicznie nie wykonalne, ale wielkie dzięki za chęci przyjacielu.
Ostatnio edytowano 20 kwi 2014, o 19:29 przez Calis, łącznie edytowano 3 razy
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Calis
Sierżant
Sierżant

Postprzez Kamus » 20 kwi 2014, o 18:56

Jak coś zrobisz, to podeślij mi pliczek z edytora, ja ta misje skonwertuje i coś się wymyśli :)
Kamus

Postprzez TheXanthos » 20 kwi 2014, o 19:34

Calis napisał(a):Nie da rady. Nie masz naszych autorskich modów:
-nie dodasz naszych pojazdów
-naszych jednostek
-skrzynki medycznej
-skrzynki z radiami
-skrzynki ze sprzętem operacyjnym
-skrzynki z broniami
-nasza wersja mappacka jest nowsza (wydana przez nas wersja publiczna udostępniona na armaholicu jest starsza)

Nie jesteśmy w stanie rozgrywać Twoich misji - technicznie nie wykonalne, ale wielkie dzięki za chęci przyjacielu.

Dlatego właśnie się zastanawiałem czy to w ogóle wykonalne, nawet mam jedną misję przygotowaną, bo trochę się dziś męczyłem w tym edytorze (chyba coś koło 5-6h) i udało mi się właśnie skończyć tworzyć misję, w trakcie tworzenia wpadłem na ten pomysł i zapytałem, misja oczywiście jest przygotowana na mapie Altis i z jednostkami NATO. Jutro mogę rozpisać na czym polega misja. Teraz mogę powiedzieć, że to bitwa na dużą skalę.

@up Wyślę ale jutro, za długo się dziś z tym męczyłem a w końcu są święta.

EDIT: Dobra akurat mam trochę czasu więc rozpiszę na czym polega misja,
Siły NATO mają zdobyć lotnisko CSAT. Jest 3 dowódców (jeden od lotnictwa, drugi od wojsk pancernych a trzeci od powietrznych)
Oficerowie by móc lepiej wydawać rozkazy i być na bieżąco z tym co dzieje się na polu bitwy zostali wyposażeni w UAV, oprócz tego mają do dyspozycji dwóch operatorów UAV do przeprowadzania zwiadu,
- 4 jednostki pancerne (2xM2A4 Slammer UP (Merkava Mk4), 1x Panther APC (Namer), 1x M5 Sandstorm MLRS (Nie wiem jak zwie się w realu :D)
- 3x drużyna piechoty
- 1x drużyna zwiadowców
- 2x rozpoznanie UAV (1 operator UAV w jednostce)
Oczywiście zdecydowana większość nie jest grywalna, na razie dostępnych jest 19 slotów (czyli zdecydowanie za mało, ale nie wiem czy wolicie, żeby grywalna była piechota lub wojska pancerne), żeby nie było czytałem, że wymagane jest minimum 32 sloty.
Misja rozpoczyna się o godzinie 19:15 (Nie za ciemno, ale nie za jasno) przy dobrych warunkach pogodowych
Pozdrawiam
Ostatnio edytowano 20 kwi 2014, o 22:52 przez TheXanthos, łącznie edytowano 3 razy
TheXanthos

Postprzez riten » 20 kwi 2014, o 21:52

Dałeś osiem A164 i osiem helek? Jezeli tak to misja, albo bedzie bardzo krotka, albo bardzo zlagowana.
riten

Postprzez TheXanthos » 20 kwi 2014, o 22:24

Połowę powietrznych usunięte bo było za prosto, chyba stałopłaty zostaną całkowicie usunięte, nie będzie lagować, na moim piecyku karta graficzna 512mb ramu i chodzi płynnie
TheXanthos

Postprzez riten » 20 kwi 2014, o 22:31

Podeślij mi ta misje bo jestem ciekawy co wymysliles ;d
riten

Postprzez White » 20 kwi 2014, o 22:38

Na dedyku misja działa inaczej jak w edytorze tak samo jak u 1 gracza a u 32+ graczy
White

Postprzez TheXanthos » 20 kwi 2014, o 22:48

@Up trudno się nie zgodzić, ale nie jest tak dużo tam nawalone, jak jest za łatwo to redukuję siły NATO, więc nawet jeśli na tą chwilę by lagowało, to jak już skończę się z tym babrać to będzie ok,
Dodam prawdopodobnie jeszcze jakiś revive script, albo jakiś Wounding System,
EDIT: Całkowicie wyeliminowałem CAS, było za łatwo.
TheXanthos

Postprzez riten » 20 kwi 2014, o 22:56

Obejrzałem misje i nie wiem czy robisz sobie z nas jaja? Rozumiem koncepcje przejęcia lotniska, ale ulokowanie 25+ statycznych tytanów, około 20 tigrisów, 24 czołgów i kilku oddziałów piechoty na 1km kwadratowym nie jest mądrym posunięciem. Już o sprawach typu briefing, czy taski nie wspomnę.
riten

Następna strona

Powrót do Pytania i odpowiedzi