Do zjazdu A3C pozostało
Zjazd trwa :D

Wojsko w Polsce

Masz pytanie do nas? Pytanie w sprawie społeczności? Pisz tutaj.

Re: Wojsko w Polsce

Postprzez Kubczyk » 20 kwi 2014, o 18:41

Właśnie tata mi opowiadał o fali, ale tak jak mówisz takie rzeczy były za komuny chociaż co ja tam wiem o komunie tylko z opowiadań
Kubczyk
Szeregowy
Szeregowy

Postprzez Sciesill » 20 kwi 2014, o 21:42

Co do woja to mam na jego temat dwie skrajne opinie, kuzyn już na emeryturze po Akademii Marynarki Wojennej jakoś szczególnie ciepło się o niej nie wypowiada mimo że dosłużył się komandora porucznika i dowodził trałowcem dopóki ten nie poszedł na żyletki .
Drugi kuzyn jest podoficerem w Marynarce , instruktorem nurkowania i sobie chwali.
Jakiś czas temu rozmawiałem jeszcze z kumplem który jest saperem (ale nie demomanem) i on miał bardziej wyważone zdanie są górki i dołki.
Co do WATu to krążą na jego temat różne opinie niestety coraz gorsze , chyba najlepszy z tego co słyszałem jest AWP we Wrocku.
Sciesill

Postprzez badn3wz » 21 kwi 2014, o 18:56

Ja o WAT mam bardzo dobre zdanie, wykładowcy trzymali poziom i był chyba tylko jeden nieogarnięty profesor. Niestety o części wojskowej nie bardzo mogę coś powiedzieć, ale nie słyszałem narzekania. Jeśli myślisz o karierze ochroniarza po wojsku, to dużo lepszym wyjściem będą jakieś studia kierunkowe które dają nadzieję na inny zawód po wojsku. Wojsko potrzebuje różnych specjalistów i tu dobrym wyjściem może być WAT.
badn3wz

Postprzez Siergiej29 » 21 kwi 2014, o 21:49

Tak tylko się dopowiem na temat fali.
To będzie już 5 lat jak kuzyn ze strony ojca popełnił "prawdopodobnie" samobójstwo wskutek fali.
Sprawa nie została wyjaśniona, wiele niedomówień. Zdaniem wujostwa, wiedział coś czego nie powinien i za to go uciszyli. Taka ciemna strona służby.
Zdarzenie miało miesjce w JWK w Lublińcu
Siergiej29

Poprzednia strona

Powrót do Pytania i odpowiedzi