Do zjazdu A3C pozostało
Zjazd trwa :D

Sprzęt

Zbiór poradników.

Re: Sprzęt

Postprzez Blaster » 24 gru 2015, o 16:19

Nie wiem ja miałem problemy z GP340 w robocie było koło 20 sztuk, i to wyglądało tak że dla części 2 kanał to był dla innych 4 lub 1. Szybko padały im baterie - naładowana do fulla i po 3 godzinach dead ale trafiały się sztuki które nawet 8 godzin potrafiły wytrzymać. Może dlatego że w większości była bateria mocno wydymana. Drugą i zabawną sprawą było to iż czasem słychać było ochronę z obiektu który był 500 metrów dalej i to przypadkowo.

Z drugiej strony to nie wiem czy dobrze zrozumiałem Shock? to TK-890 u Ciebie nie było dla zwykłych trepów? Zwykły trep nie posiada radia ?
Bo tak sobie oglądam zdjęcia WP na googlach i nie widzę żeby wszyscy mieli w kamizelkach cokolwiek co przypomina radio.
Obrazek
Blaster
St Plutonowy
St Plutonowy

Postprzez Sevek » 24 gru 2015, o 18:27

No Polacy normalnie 152 uzywaja, zjade jakies foto to wkleje
Sevek

Postprzez Shock » 25 gru 2015, o 11:19

Blaster napisał(a):Nie wiem ja miałem problemy z GP340 w robocie było koło 20 sztuk, i to wyglądało tak że dla części 2 kanał to był dla innych 4 lub 1. Szybko padały im baterie - naładowana do fulla i po 3 godzinach dead ale trafiały się sztuki które nawet 8 godzin potrafiły wytrzymać. Może dlatego że w większości była bateria mocno wydymana. Drugą i zabawną sprawą było to iż czasem słychać było ochronę z obiektu który był 500 metrów dalej i to przypadkowo.

Z drugiej strony to nie wiem czy dobrze zrozumiałem Shock? to TK-890 u Ciebie nie było dla zwykłych trepów? Zwykły trep nie posiada radia ?
Bo tak sobie oglądam zdjęcia WP na googlach i nie widzę żeby wszyscy mieli w kamizelkach cokolwiek co przypomina radio.

Trepy nie bo się ten okres skończył.
Poza tym do rozpoznania idzie się z pasji, a nie dlatego że roboty nie ma i u nas nie ma ludzi co mają wyjebunde na wszystko, bo się ich po prostu pozbywamy. Więc trepów nie ma.

Sort jest taki sam dla wszystkich ale jak się znasz z chłopakami lata i jedziesz na misje to wiadome jest że robi się grupowe zmówienie na sprzęt, kamizelki itd. Wliczając w to radia. Zresztą chłopaki sami wiedzą,co mają kupić. Jak ktoś nie ma kasy to się mu kupuje bo żołnierza z lubawą do afganu nie puszcze. Tak samo z chujowym radiem. U mnie standardem był Bowman + Navcomm.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Shock
Generał brygady
Generał brygady
Karts DLCHelicopters DLCMarksman DLC

Postprzez Blaster » 25 gru 2015, o 14:42

No to zajebiście, ja drążę ten temat bo rozumiem że chcemy jak najbardziej "zgrać" sprzęt dla żołnierzy który występuje w rzeczywistości i dobrze podoba mi się to. Gramy w symulacje wojny i tak powinniśmy robić. Ale nie powinniśmy przesadzać. Mnie osobiście wkurza to radio podstawowe bez wyświetlacza. Występuje z nim problem. A mianowicie kiedy wszystko się posypie i jesteśmy w sytuacji beznadziejnej nie możemy nawet częstotliwości radia zmienić bo nie ma wyświetlacza (mam tutaj na myśli chociażby regrup lub awaryjną próbę łączności z hq lub innym oddziałem). Nikt na wojnę nie będzie szedł nieprzygotowany, no chyba że sytuacja będzie awaryjna i taką przewidzi MM w scenariuszu.
Obrazek
Blaster
St Plutonowy
St Plutonowy

Postprzez Diabeł » 4 mar 2016, o 14:02

Dobrze opisane , opzdro:)
Diabeł

Postprzez alina87r » 16 kwi 2016, o 17:52

Ooo wielkie dzięki za tak ładnie przygotowany poradnik, jestem początkującym graczem i na pewno sie przyda.

-----------------------------------------
Sprzedaję grzechotki - kontakt PW
Ostatnio edytowano 4 maja 2016, o 12:55 przez alina87r, łącznie edytowano 1 raz
alina87r

Postprzez logic121 » 24 kwi 2016, o 11:30

Wielki dzięki na pewno bardzo się przyda, wszystko ładnie rozpisane.

------------------------------------------
Z pozdrowieniami, Gryfriv.com.pl
Ostatnio edytowano 5 maja 2016, o 11:25 przez logic121, łącznie edytowano 2 razy
logic121

Postprzez Borygon » 24 kwi 2016, o 21:02

Nie wierze ze to czytam. Polski zolnierz uzywa dwoch podstawowych rodzajow radiostacji. Sredni zasieg to R3501- Radmor (zazwyczaj sekcyjny i dowodca druzyny -fakt, przypomina 152). Drugi to seria radiostacji TRC-9200 do 9211( pluton-kompania-batalion). Plus wyposazenia w czolgach i roskach (bodajze Thomsona) oraz slynna radziecka R123(bwp). Wszystko pozostale to osobiste doposazanie indywidualne nie wchodzace w sklad oficjalnego wyposazenia. Tak to wyglada na zmechu.
Borygon

Postprzez dandun » 18 maja 2016, o 12:24

Ej, dziękuję bardzo za ten poradnik. Gram trochę w ARMę i uważam, że jestem w nią taki sobie. Od teraz moja gra w multi będzie lepsza... tak myślę :)
dandun

Postprzez Mikron » 18 maja 2016, o 12:53

Polecam dopisać pilotom (i JTAC/obserwator) "Narzędzie nawigacyjne" - do wyznaczania kursów - będę z tego szkolił.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Mikron
Generał brygady
Generał brygady
Helicopters DLCMarksman DLC

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Poradniki