Do zjazdu A3C pozostało
Zjazd trwa :D

Druga rocznia grupy Arma3coop

Ogłoszenia A3C

Re: Druga rocznia grupy Arma3coop

Postprzez Kolorowy » 10 kwi 2015, o 22:53

2 Lata boooże kiedy to poleciało :) dla mnie osobiście 2 lata będą dopiero we wrzesniu, ale myślę, że to i tak dobry wynik, że tyle ze mną wytrzymaliście. Nie raz się kłóciliśmy, wyzywaliśmy, śmialiśmy. Ale zawsze te A3C jakoś trzyma się razem. Szkoda, że niektórych drogi zbiegły z toru A3C. No ale bywa. Pamiętam jak dziś gdy wstępowałem w szeregi A3C, pamiętam moją drogę gdy wybierałem społeczność wtedy jeszcze "klan" :) Pamiętam rozmowę rekrutacyjną, kto ją prowadził. Jak i marzenie o dostaniu baretki SOT. Wielu z was nawet tego nie pamięta. Ale była to drużyna Aldura, on wybierał do niej skład. Dla mnie wtedy byli to ludzie na których starałem się wzorować, niestety zanim się dobrze ogarnąłem SOT umarł, w sumie teraz mam baretkę która jest niejako jej dziedzicem (ten sam wzór) więc czuje się mniej więcej spełniony :)
Nawet miałem swój okres jako instruktor. Ale przez swoją głupotę straciłem tą posadę.
Na pewno mój wynik misji, nie zatrzyma się na 134. Pierwsza setka była dla mnie wielkim krokiem. Osiągnąłbym ją wcześniej ale 60dni byłem wyłączony z rozgrywki. Mam nadzieje, że wszystkie plany które w głowie ma jeszcze administracja się spełnią. Dalej będziemy zgraną ekipą. I razem będziemy przykładać się do dobra A3C. Więc panowie. Pokażmy ile siły w nas jeszcze drzemie. I, że te dwa lata to był dopiero początek!.
Na pochybel...! Siła i Honor :)
Dzięki Aldur i Szwed. Jak i dla każdego z osobna, bo to dzięki wam jesteśmy tu gdzie jesteśmy.
Kolorowy

Postprzez kikson » 10 kwi 2015, o 23:40

Ja za to dziękuję ludziom którzy robią dla nas misje od tych 2 lat, tym co odeszli i tym co są z nami po dziś dzień. Dobra robota panowie!
kikson

Postprzez Luszek » 11 kwi 2015, o 09:23

Dobra robota, oby więcej lat aktywności!
Luszek

Postprzez Rogacz » 11 kwi 2015, o 11:02

Różnorakie społeczności obracające się w okół jakiejś konkretnej gry -bądź uniwersum- przychodzą i odchodzą. Czy to pół roku, czy rok, dwa. Szczerze, prawdopodobnie Arma 3 kiedyś mi się znudzi, aczkolwiek nie chce mi się już migrować do innych gier i odkrywać nowe horyzonty.
Kontakt i obcowanie z waszą społecznością, z Wami, -nawet jeżeli pojawiają się jakieś wyjątkowe "jednostki" które uprzykrzają czas- jest poprostu świetny, a dawkowane w równomierny sposób może trwać naprawdę długo, dłuuużej niż 2 lata :P
Liczebność chętnych pobratymców którzy zjawią się na zjeździe potwierdza to że tutaj zostaje się na dłużej.

Sto-lat, A3C!

Obrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Rogacz
St Plutonowy
St Plutonowy

Postprzez marcoo » 11 kwi 2015, o 13:15

Dopiero co dołaczyłem do grupy a juz sie cieszę,filmik pierwsza klasa aż chce sie grać Życzę STO LAT !!!
marcoo
Kapral
Kapral

Postprzez Sarlack » 11 kwi 2015, o 15:43

Augustus masz u mnie browara za ten filmik :) Rewelacyjny!

Co do Rocznicy - cóż jestem w grupie dopiero od stycznia więc nie mogę się wypowiadać co do historii, ale ostatnie 3 miesiące to dla mnie świetnie spędzone kilkadziesiąt godzin w Waszym, wyborowym towarzystwie. Miło spędzać czas z tak zgraną ekipą. I nawet jeśli pojawiają się czasem jakieś drobne zgrzyty to tylko pozwala nam się zgrać jeszcze bardziej. Dzięki i oby przynajmniej drugie tyle.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Sarlack
Generał brygady
Generał brygady

Postprzez berani » 11 kwi 2015, o 15:45

Dzięki Wam Panowie za super atmosferę. Czekałem na coś takiego lata - bo technologia jeszcze nie była tak zaawansowana, miałem inne sprawy na głowie itd.
Gratuluję Wam tego, że potrafiliście stworzyć i utrzymać grupę entuzjastów. Wiem, że to nie jest łatwe i dlatego duży szacunek dla Was.
Jestem tu od lutego, ale poznałem wiele ciekawych osób i spędziłem świetnie czas w Waszym towarzystwie. Jestem dumny, że choć od niedawna, jestem w Waszej grupie. Arma3Coop to wspólny wysiłek, Adminów, Mission Makerów, Instruktorów, Dowódców i Strzelców. Osób, którym się chce!
Jestem pod dużym wrażeniem clipu Augustusa.
Fajnie służyć z tak ciekawymi ludźmi.
Hooah!
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
berani
St Plutonowy
St Plutonowy

Postprzez Augustus » 12 kwi 2015, o 17:13

No no nie bylo mnie kilka dni a tu takie rzeczy sie dzieja, dziekuje wszystkim za mozliwosc wstapienia w wasze szeregi, rozmowe rekrutacyjna mialem o ile dobrze pamietam z Seyren'em ktorego serdecznie pozdrawiam i zycze wszystkim sto lat, choc trudno mi sobie wyobrazic te grupe w XXII wieku :P

Co do filmu ciesze sie niezmiernie ze sie wam podoba w tej chwilii ma niemal tysiac wyswietlen w najblizszym czasie postaram sie zmontowac z niego jakies 30 sekundowe intro do naszych filmow moze sie przyjmie :)

Plut3k napisał(a):Podziękowania dla całej A3C, przez ostatni kilka miesięcy jesteście niemałym kawałkiem mojego życia :)
Szacun dla Augustusa - materiał pierwsza klasa.

P.S. nie wierzę, że arma 3 może chodzić tak płynnie jak na filmiku :P pewnie jakieś graficzne sztuczki zastosowałeś?

Do pelnej plynnosci to jeszcze troszke brakuje, ale robilem co moglem, zauwaz ze nie jest to 1080p bo niestety nie dalem rady ustwienia graficzne staralem sie trzymac jak najwyzsze ale tam gdzie nie bylo to wymagane dawalem np.: zasieg widzenia na minimum, podczas innych ujec zmienialem inne ustawienia zeby nie obciazac bezsensownie grafiki, oczywiscie podczas rozgrywek trzeba znalezc ten zloty srodek tutaj moglem troche pokombinowac.

Konsi napisał(a):Jedna scena z tego filmu z traillera This War of Mine :3

Dokladnie na tym trailerze sie inspirowalem, kilka innych ujec tez bylo wzorowanych na jakis filmikach czy to z Army czy z innych produkcji reszte dalem od siebie lub wyszlo w trakcie :)

Musze takze zaznaczyc iz Alduric wytknal mi kilka bledow ktore moglem przed premiera poprawic co przelozylo sie na poprawe jakosci filmu od strony merytorycznej. Tak wiec coz nic tylko brac sie do roboty by info ktore pojawi sie na 3. rocznice bylo rownie imponujace. Pozdrawiam wszystkich armowiczow :)
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Augustus
Podpułkownik
Podpułkownik
Karts DLCHelicopters DLCMarksman DLC

Postprzez gomez » 12 kwi 2015, o 23:06

Ten film powinien promować Polską Armie :-) Gratuluję :-)
gomez

Postprzez Ares » 13 kwi 2015, o 13:04

gomez napisał(a):Ten film powinien promować Polską Armie :-) Gratuluję :-)

seriously ???
Ares

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogłoszenia