Złote myśli

O wszystkim i niczym.

Re: Złote myśli

Postprzez SzwedzikPL » 14 lut 2022, o 13:13

Obrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
SzwedzikPL
Administrator
Administrator
Karts DLCHelicopters DLCMarksmen DLCJets DLCLaws of War DLCTac-Ops DLCTanks DLCApex DLCGlobal Mobilization DLCS.O.G. Prairie Fire DLC

Postprzez Miru » 20 mar 2022, o 22:11

- Co wy tutaj kurwa robicie?! Wypierdalać stąd, tam jest wróg! - Panuh spoglądający na Mira oraz Phenomenalla go łatającego
- Panie Poruczniku, ale ja jestem mocno ranny, krwawię i potrzebuję szycia - Miru
- W chuju to mam, podłącz sobie kroplówkę i wypierdalaj! - Panuh wskazując linię frontu i wroga 50m dalej

Misja Czarnorus Stawia Opor pt. 2/Panuhowane
Obrazek
Miru
St Plutonowy
St Plutonowy
Karts DLCHelicopters DLCMarksmen DLCJets DLCLaws of War DLCTac-Ops DLCTanks DLCApex DLCContact DLCArt of War DLCGlobal Mobilization DLCS.O.G. Prairie Fire DLC

Postprzez Rafimus » 23 mar 2022, o 11:55

- Nasze tyły! Nasze tyły!!
- Przody też!

Piciek, Phenomenall
Resolute Support
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Rafimus
St Sierżant
St Sierżant
Karts DLCHelicopters DLCMarksmen DLCJets DLCLaws of War DLCTanks DLCApex DLCContact DLCArt of War DLCGlobal Mobilization DLCS.O.G. Prairie Fire DLC

Postprzez Modzyn » 23 kwi 2022, o 19:11

"Walczymy z przeciwnikami" ~ Paladyni 23.04.2022r - Zamach w Wilczym Szańcu [IF]
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Modzyn
Kapitan
Kapitan
Karts DLCHelicopters DLCMarksmen DLCJets DLCLaws of War DLCTac-Ops DLCTanks DLCApex DLCContact DLCArt of War DLC

Postprzez Rafimus » 24 kwi 2022, o 22:42

Obrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Rafimus
St Sierżant
St Sierżant
Karts DLCHelicopters DLCMarksmen DLCJets DLCLaws of War DLCTanks DLCApex DLCContact DLCArt of War DLCGlobal Mobilization DLCS.O.G. Prairie Fire DLC

Postprzez Eldorado » 8 maja 2022, o 08:03

Debrief z 08.05

Modzyn albo Malpa (nie jestem pewny) - "od dawna nie pamietam kiedy na misji zginelo wiecej niz polowa ludzi."

Ludzie odpowiadaja hurem - "wczoraj."
ObrazekObrazekObrazek
Eldorado
St Plutonowy
St Plutonowy
Helicopters DLCMarksmen DLCJets DLCLaws of War DLCTac-Ops DLCTanks DLCApex DLCContact DLCArt of War DLCGlobal Mobilization DLCS.O.G. Prairie Fire DLC

Postprzez Diamentowy » 13 maja 2022, o 22:43

https://jastrzebie-gramatyki.pl/cytat/1407526

"Panuh" - Co tam widzicie?

"Małpa" - Nie wiem, krzaki zasłaniają mi drzewa."
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Diamentowy
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
Karts DLCHelicopters DLCMarksmen DLCJets DLCLaws of War DLCTanks DLCApex DLCContact DLCGlobal Mobilization DLCS.O.G. Prairie Fire DLC

Postprzez Rafimus » 13 maja 2022, o 23:00

- na 46 widzę maskę siatkującą

- Wilczur, Road 49
Rafimus
St Sierżant
St Sierżant

Postprzez Diamentowy » 13 maja 2022, o 23:09

https://jastrzebie-gramatyki.pl/cytat/1407528

Cichy - "Straciliśmy dużo poległych"
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Diamentowy
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
Karts DLCHelicopters DLCMarksmen DLCJets DLCLaws of War DLCTanks DLCApex DLCContact DLCGlobal Mobilization DLCS.O.G. Prairie Fire DLC

Postprzez McChicken » 13 maja 2022, o 23:31

Jakieś kamienie zza krzaków mi wyjeżdżały
~Oscar, Debrief
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
McChicken
St Sierżant
St Sierżant
Helicopters DLCJets DLCApex DLCContact DLCGlobal Mobilization DLCS.O.G. Prairie Fire DLC

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic