Do zjazdu A3C pozostało
Zjazd trwa :D

Słuchawki

Masz problem? Ten dział jest dla ciebie.

Słuchawki

Postprzez Order » 10 sty 2018, o 17:24

Powitac
Chciałbym poprosić o pomoc a mianowicie z doborem słuchawek. Moje aktualne Superlux'y ledwo co zipią i szukam jakiś nowych w miarę przystępnej cenie. Na oku mam aktualnie AKG K240 Studio oraz ISK HD9999 - jakby ktoś mógłby się wypowiedzieć na ich temat bądź polecić i pomóc z doborem byłbym naprawdę wdzięczny <3

Obrazek
Order

Re: Słuchawki

Postprzez Smuk » 10 sty 2018, o 21:56

W sumie niewiem czy mogę polecić, ale osobiście posiadam Kingstone HyperX Cloud 2. Są ok do gier. Mają trochę słaby bas i cichy mikrofon, ale kabel w oplocie, podłączenie przez USB, gra się dobrze a co do mikrofonu to na TS słychać dobrze cie więc są spoko :) Cena... Jakieś 360zł mniej więcej. Mi się je udało kupić za 260zł w RTV Euro AGD, ale była jakaś promocja.

Smuk

Postprzez Order » 10 sty 2018, o 22:35

Co do tematu to dziekuje za reakcje. Nie interesuja mnie na ten moment sluchawki z mikrofonem ale rozwazalem i taka mozliwosc - nie neguje tego ze sa gorsze ale po prostu nie potrzebuje takowego (mam juz jeden drugi nie bedzie uzywany :D). Dzieki Smuk za odzew i za polecenie - znam pare osb ktore rowniez mi je polecili i potwierdza spisuja sie bardzo dobrze jak do gier to jak najbardziej na plus moze cena taka sobie ale i tak nice : ). Do przyszlych osob chciacych cos napisac - znalazlem juz sluchawki a raczej dwojke ktora najprawdopodobniej kupie albo:
AKG K271 MKII
ew
ISK HD9999
Padnie albo na A albo na B - czekam na info od znajomego, okazalo sie ze ma jedne na zbycie
Order

Postprzez Augustus » 10 sty 2018, o 22:38

Nie podales zasobności portfela i przeznaczenia słuchawek. Niemniej niezaleznie od kryteriow polecam sennheisser GSP350
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Augustus
Podpułkownik
Podpułkownik
Karts DLCHelicopters DLCMarksman DLC

Postprzez R4KET » 10 sty 2018, o 23:31

Tylko Sennheiser \[S]/

A tak na serio:
Budżet (>/</~ kwota):
Przeznaczenie (gry, muzyka, filmy):
Źródło (czyli do czego podepniemy dany sprzęt):
Oczekiwania (czego oczekujemy od urządzenia):
Inne (wszelkiej maści pytania):
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
R4KET
Chorąży
Chorąży

Postprzez Order » 10 sty 2018, o 23:48

Budżet (>/</~ kwota): 250-350 max
Przeznaczenie (gry, muzyka, filmy): gry,muzyka,filmy
Źródło (czyli do czego podepniemy dany sprzęt):jack
Oczekiwania (czego oczekujemy od urządzenia): słuchawki wokółuszne,muzykalne, przestrzenne - najlepiej zamknięte
Inne (wszelkiej maści pytania): - Co powiedzie o sluchawkach A i B ktore ww. wymieniłem?

Dzięki za odzew znowu - wiem budżet nie jest jakiś kosmiczny ale no mam nadzieję, że coś się znajdzie. Sprecyzowałem sie chyba trochę lepiej. W takim razie jeśli znajdzie sie ktoś kto może coś jeszcze polecić to jak najbardziej niech pisze - kupować będę zapewne jutro/pojutrze (przez internet). Właśnie Zobaczyłem te GSP350 i przypominają mi moje stare gamecom plantronics - pewnie GSP350 o wiele lepsze ale takie pierwsze skojarzenie
Order

Postprzez Vincer » 11 sty 2018, o 00:40

Pozwolisz order że podepnę się pod temat bo sam szukam obecnie słuchawek a nie będę zakładał oddzielnego wątku.

Budżet (>/</~ kwota): Do 600 (jak znajdzie się coś naprawdę wartego uwagi to mogę pomyśleć nad zwiększeniem funduszy)
Przeznaczenie (gry, muzyka, filmy): Gry
Źródło (czyli do czego podepniemy dany sprzęt): Najlepiej Jack ale USB też przejdzie
Oczekiwania (czego oczekujemy od urządzenia): Dźwięk 7.1 bo już mnie kurwica bierze jak nie wiem z której strony do mnie strzelają ;)
Inne (wszelkiej maści pytania):
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Vincer
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży

Postprzez Augustus » 11 sty 2018, o 07:49

Vincer popytaj Wikarego co kupil.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Augustus
Podpułkownik
Podpułkownik

Postprzez R4KET » 11 sty 2018, o 08:26

W słuchawkach pojęcie 5.1/7.1 to tylko na papierze istnieje. Fizycznie nie. Kwestia słuchawek i DACa. Będę w domu podrzucę jakieś modele.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
R4KET
Chorąży
Chorąży

Postprzez Sarlack » 11 sty 2018, o 10:07

Raket nie zawsze, nie zawsze :) Ale modele które mają faktycznie 7.1 kosztują tyle ze mógłbyś samochód za to wziąć ;p
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Sarlack
Generał
Generał

Następna strona

Powrót do Pomoc techniczna