Do zjazdu A3C pozostało
Zjazd trwa :D

Problem z serwerem

Masz problem? Ten dział jest dla ciebie.

Re: Problem z serwerem

Postprzez Ryś » 2 sie 2016, o 21:43

Nie było rozkazu żeby myśleć :P
Ryś

Postprzez O5KA9 » 2 sie 2016, o 22:47

właśnie zrobiłem to co powiedziałeś ciągle nie działa kiedyś dałem mu link do dołączenia do mojej sieci (czy tam coś podobnego) i działało patrzałem na te zagraniczne i to samo wszędzie że sprawdzic filtry oprogramowanie battleEye

a i dzięki że wytłumaczyłeś
O5KA9

Postprzez Cyngiel » 2 sie 2016, o 23:21

Szczerze nie bardzo wiem jak ci pomóc, może firewall albo antywirus.
Jeśli nic nie wykombinujesz, zawsze możesz użyć lana (tunngle lub hamachi) tą metodą nie powinieneś mieć żadnych problemów.
Cyngiel
Karts DLCHelicopters DLCMarksman DLC

Postprzez Darius88k » 3 sie 2016, o 21:48

Ja jeszcze zapytam w jaki sposób łączysz się z internetem. Nie wiem czy ktoś jeszcze łączy się przez osiedlowy WLAN, jeśli tak spr czy masz ip prywatny czy tylko publiczny.
ObrazekObrazekObrazek
Darius88k
St Plutonowy
St Plutonowy

Postprzez Sevek » 4 sie 2016, o 13:26

Ja zrozumiałem za pierwszym razem :)))

Sevek napisał(a):Tu nie ma nic do rozumienia, jesli ktos kto to przeczyta i bedzie mu sie chcialo, to nie ruszy nawet mozgiem tylko skorzysta z tego, ale czy mu sie bedzie chcialo to juz inny problem.

Pozdro dla kumatych.
Sevek

Postprzez O5KA9 » 4 sie 2016, o 20:56

Dziękuje ci Cyngiel pomogło ale coś mi tutaj nie pasuje ale to już zostawie koledze do załatwienia jeszcze raz dzięki
(ale za około 20 stym razem pomogło)
O5KA9

Postprzez O5KA9 » 4 sie 2016, o 20:59

Darius88k napisał(a):Ja jeszcze zapytam w jaki sposób łączysz się z internetem. Nie wiem czy ktoś jeszcze łączy się przez osiedlowy WLAN, jeśli tak spr czy masz ip prywatny czy tylko publiczny.

hmm no tak może gdy mi sie tak samo wydarzy to może tam publiczny bo nie wiem dlaczego on mi sie sam zamyka może to wina nie używania go przez jakiś czas? a połączenie mam przez router może też spróbuje tym czymś UpNb czy jakoś tak to było no ale już to sie rozwiązało
O5KA9

Postprzez Bohun » 4 sie 2016, o 21:39

A edytować post kolega potrafi? Bo do tej pory ten temat bardziej przypomina rynsztok niż dyskusję. Ja nie każę nikomu pisać poezji ale kurde trochę myślenia. Co do tego co napisałeś Cyngiel. Zwalniać z myślenia nie zwalnia ale jak ktoś mi wioskową gwarą w twarz pluję to odechciewa mi się rozmawiać.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Bohun
Porucznik
Porucznik

Postprzez Darius88k » 4 sie 2016, o 21:46

O5KA9 jeśli chodzi o połączenie to bardziej chodziło mi o dostawcę niż o sposób połączenia ( jeśli nie będziesz miał ip prywawtnego to nie możesz hostować ). Jest druga sprawa. Koledzy już zwrócili uwagę na twój sposób pisania postów. Uwierz mi bądź nie, ale znaki interpunkcyjne są naprawdę przydatne. Proszę byś starał się ich używać bo ułatwi to zrozumienie tego o co pytasz, a czasem może mieć to zupełnie różne znaczenie. Tu masz przykład : nie strzelaj -- to nie to samo co -- nie, strzelaj.
ObrazekObrazekObrazek
Darius88k
St Plutonowy
St Plutonowy

Postprzez Cyngiel » 4 sie 2016, o 22:34

Bohun napisał(a):Co do tego co napisałeś Cyngiel. Zwalniać z myślenia nie zwalnia ale jak ktoś mi wioskową gwarą w twarz pluję to odechciewa mi się rozmawiać.

A jednak rozmawiasz ;)

Kolega rzeczywiście mógłby edytować posty.
O5KA9 - Najlepiej będzie jak googlniesz problem ew. poczytasz posty na forum Bohemii. ktoś ci z pewnością pomoże.,
Cyngiel

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pomoc techniczna