Do zjazdu A3C pozostało
Zjazd trwa :D

Problem z plikami

Masz problem? Ten dział jest dla ciebie.

Problem z plikami

Postprzez thebyczej » 14 cze 2016, o 17:28

Witam,mam taki problem. Kupiłem se w niedziele arme3 na steama. Wczoraj se pobrałem moda do niego exile i parę tam jakiś potrzebnych aby na niego wbić,połączyłem się i grałem normalnie,dziś chciałem wejść i mi wyskakuje że jakieś problemy są z plikami :Rufkm: Nie wiem jak dać tu screena,więc napisze jaki jest ten komunikat. Pliki 'C:\Users\TheByczej\Documents\mods\@a2op\addons\@a2op.pbo","C:\Users\TheByczej\Documents\mods\@a2op\addons\air.pbo",C:\Users\TheByczej\Documents\mods\@a2op\addons\air2.pbo","C:\Users\TheByczej\Documents\mods\@a2op\addons\air2_cfg.pbo","C:\Users\TheByczej\Documents\mods\@a2op\addons\air_cfg.pbo","C:\Users\TheByczej\Documents\mods\@a2op\addons\air_e.pbo",... nie są podpisane kluczem akceptowanym przez ten server. Aby grać na tym serwerze,usuń wymienione pliki lub zainstaluj dodatkowe akceptowane klucze. Takie coś. Mój kolega ma również taki sam problem,jeżeli ktoś wie jak to rozwiązać,proszę bardzo o pomoc.
thebyczej

Re: Problem z plikami

Postprzez Sarlack » 14 cze 2016, o 17:47

Wybacz mój brak taktu, ale czy znalazłeś gdzieś na tym forum, że jesteśmy supportem Exile'a, bądź chociaż go używamy ? Bądź zatem łaskaw kierować takie pytania na forum moda Exile lub po prostu przeszukać to forum, bo domyśla się, że są tam setki informacji jak to rozwiązać. EOT
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Sarlack
Generał
Generał

Powrót do Pomoc techniczna