Do zjazdu A3C pozostało
Zjazd trwa :D

ACRE nie łączy się z TS

Masz problem? Ten dział jest dla ciebie.

ACRE nie łączy się z TS

Postprzez Czarny » 2 wrz 2013, o 23:44

Witam!
Czy ktoś z Was natknął się może na problem braku połączenia ACRE z TeamSpeak? Postępowałem zgodnie z instrukcjami na Forum, uruchomiłem wszystko jako administrator, gdy nie działało zainstalowałem ponownie. Po połączeniu do serwera A3C wyskakuje okienko w prawym górnym roku ekranu że nie ma połączenia. Nie wiem czy to ma znaczenie ale dodam, że stacjonuje na Windows 8 (słyszałem, że to może być z tym związane). Kieruje więc pytanie (szczególnie do osób z Win8), czy może komuś udało się rozwiązać taki problem. Jakieś sugestie co można jeszcze uczynić? :|
Czarny

Re: ACRE nie łączy się z TS

Postprzez Alduric » 3 wrz 2013, o 01:06

Kilka osób miało podobny problem, wiem że wrócili do w7 i wsio działa.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Alduric
Szogun A3C
Szogun A3C
Karts DLCMarksman DLC

Postprzez Czarny » 3 wrz 2013, o 10:33

No tak, ale powiem szczerze, że powrót do Windows 7 jest dla mnie ostatnią deską ratunku. Kupiłem kompa kilka miesięcy temu i mam już poinstalowanych wiele rzeczy i nie chciałbym tego wszystkiego tracić jeśli istnieje inne rozwiązanie. Ostatecznie mogę doinstalować Win7 jako trzeci system, bo obok Win8 mam jeszcze MacOS (na PC). Dzięki za podpowiedź.
Czarny

Postprzez badn3wz » 3 wrz 2013, o 11:26

Czy reinstalowales arme razem z ts'em? Czy problem wystepuje na innych serwerach (np. na wlasnym)? Co ci pokazuje ts? Wrzuciles odpowiedni plugin do tsa i wlaczyles go? Czy acre jest dobrze zainstalowane i wlaczone? Jaki masz system i jakiego ts'a (32bit/64bit)?
badn3wz

Postprzez Czarny » 3 wrz 2013, o 13:45

TSa reinstalowałem trzy razy (za pierwszym miałem wersję 32-bit). Mam Windows 8 64-bitowy i w tej chwili mam versję 3.0.11.1 64-bit (pobrana z oficjalnej strony), ale próbowałem też 3.0.10 (dzięki uprzejmości 'samsunga'). Nie sprawdzałem na innych serwerach, więc dziś to przetestuję. TS sam z siebie działa dobrze. Pluginy wrzuciłem wg instrukcji do katalogu 'plugins' i sprawdziłem, że wtyczka ACRE jest zaznaczona ptaszkiem (=uruchomiona?) na liście 'plugins'.

W tej chwili mod ACRE wydaje się działać, wszystkie foldery z modami (@CBA_A3, @ACRE, @JayArma3Lib oraz userconfig) znajdują sie w katalogu A3 i na liście 'expansions' po urochomieniu A3 są zaznaczone. Gdy uruchamiam preview z edytora misji to mogę wziąć ze skrzynki z dodatku ACRE różne odbiorniki radiowe, zoabaczyć je (Shift+Ctr+X) i przełączać pomiędzy nimi (Shift+Ctr+A). Wprawdzie wcześniej, zamim to wszystko zadziałało, dostawałem informacje, że mod JayArma3Lib nie został włączony, ale teraz to okno się nie wyświetla. Zamiast tego mam tylko inforamcje: "WARNING! ACRE is not connected to Teamspeak".

Army nie reinstalowałem bo mam ją na Steam.

:idea: Wpadło mi do głowy, że może spróbuje uruchomić TS i Steam w zgodności z Windows 7. Nie wiem czy to pomoże, ale spróbuje wieczorem.
Czarny

Postprzez DeliQuent » 3 wrz 2013, o 13:58

albo masz to co ja że od pewnej wersji army ts x86 kłócił się z windą x64 wiec musialem ts'a reinstalowac do wersji 64-bit
DeliQuent

Postprzez Czarny » 3 wrz 2013, o 14:53

No tak, ale pomimo reinstalacji do 64-bit połaczenie ACRE z TS nadal nie działa :cry:
Czarny

Postprzez Bomba » 3 wrz 2013, o 15:31

Myślę , że musisz sięgnąć po ostateczność ;d
Bomba

Postprzez Astus » 3 wrz 2013, o 15:42

Korzystam z Win8 i nie było żadnych problemów.

Jeśli chodzi o moje porady to:
- Odpalaj grę przez luncher.
- Luncher, TS oraz steam uruchamiaj przez "uruchom jako administrator"
- Na win x64 musisz mieć TS'a x64.
- Sprawdź wersje TS'a, niektórym po aktualizacji do najnowszej wersji, ACRE przestawał działać.
- Sprawdź wersję ACRE, oraz czy pluginy z acre są włączone w TS'ie.
ObrazekObrazek
Astus
Sierżant
Sierżant
Karts DLCHelicopters DLCMarksman DLC

Postprzez badn3wz » 3 wrz 2013, o 18:02

Czarny napisał(a):Army nie reinstalowałem bo mam ją na Steam.

We wlasciwosciach gry masz opcje usun lokalne dane czy cos w tym stylu. Zrob to, wywal wszystko co zostalo w katalogu army, wywal swoj profil i wtedy sprobuj. Jak nie zadziala to sprobuj zainstalowac win8 na innej partycji i na nim arme zainstaluj. Jak wtedy nie bedzie dzialac to zainstaluj win7 zamiast nowego win8.
badn3wz

Następna strona

Powrót do Pomoc techniczna