Do zjazdu A3C pozostało
Zjazd trwa :D

Appcrash Army - ustawienia sterowanie

Masz problem? Ten dział jest dla ciebie.

Appcrash Army - ustawienia sterowanie

Postprzez Soar » 26 kwi 2016, o 20:04

Ostatnio znalazłem joystick, więc podłączyłem go do kompa, odpaliłem armę i skonfigurowałem sterowanie. Gdy chwilę polatałem stwierdziłem, że latanie bez freetracka jest nieporęczne, więc wygrzebałem czapkę, włączyłem kamerkę i odpaliłem program. Po włączeniu army wszystko działa niby w porządku, ale nie wykrywało mi freetracka, więc wszedłem w ustawienia sterowania i appcrash... i tak za każdym razem. Reinstalacja, uruchamianie bez modów, na czystym profilu, na czystej pamięci podręcznej, bez plików w appdacie nic nie daje... Uruchamianie bez podłączonego sprzętu też nic nie daje, a jeszcze kilka miesięcy temu było ok...
Obrazek
Soar
Szeregowy
Szeregowy

Re: Appcrash Army - ustawienia sterowanie

Postprzez Milo » 26 kwi 2016, o 20:29

Arma przestala wspierac freetracka. Nie jestem pewien ale chyba tylko teinstal ci teraz pomoze, a co do aktywacji poprawnej freetracka to trzeba dolozyc pare literek do ktoregis z plikow ini. Google ci bez watpienia podpowie ;)
Milo

Re: Appcrash Army - ustawienia sterowanie

Postprzez Soar » 27 kwi 2016, o 17:00

Dzięki za info Milo.
Po odinstalowaniu oprogramowania freetracka, wszystko działa normalnie. Temat do zamknięcia
Obrazek
Soar
Szeregowy
Szeregowy

Powrót do Pomoc techniczna