Do zjazdu A3C pozostało
Zjazd trwa :D

Biedny angielski

Masz problem? Ten dział jest dla ciebie.

Re: Biedny angielski

Postprzez ChiggyXX » 11 maja 2013, o 12:37

Może coś przeoczasz , najlepiej wejdz na tsa to ktoś ci pomoże , co 2 lub 3 głowy to nie jedna.
ChiggyXX

Postprzez IwaN » 11 maja 2013, o 13:51

ChiggyXX napisał(a):Musisz połaczyć Acre z Teamspeak w tym celu idz do C/Steam/Steamapps/Common/Arma3/@ACRE/plugin

skopiuj 2 pliki znajdujące się tam i wklej je do: C/Program Files/ Teamspeak 3 Client/plugins

odpal Ts3 wejdz w ustawienia następnie plugins i zaznacz ACRE plugin

Uruchom grę i spawdz czy działa

Ale przed tym zainstalowalem od nowa TS3 i to dokladnie co napisał ChiggyXX nastepnie odpalam najpierw TS3 jako administrator,puzniej Steam jako administrator(prawy przycisk myszki na ikonce TS3/ włącz jako admin.i to samo na ikonce Steam)inaczej ni huhu a nastepnie włacz ARMA3
IwaN

Postprzez IwaN » 11 maja 2013, o 13:53

powodzenia
IwaN

Postprzez watcherhell » 11 maja 2013, o 14:33

No niestety nic z tego - tak już robiłem od samego początku i nic z tego nie było. :/

@ChiggyXX
Na TS też nie bardzo wiedzą co jest grane. :D W Armie 2 CO też mi przestało działać i kij wie o co chodzi.
watcherhell

Postprzez Alduric » 11 maja 2013, o 14:55

No to format c?
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Alduric
Szogun A3C
Szogun A3C
Karts DLCMarksman DLC

Postprzez watcherhell » 11 maja 2013, o 15:15

No, chyba tylko to pozostało, ale wpierw muszę zgrać sobie wszystkie ważne dane.
watcherhell

Postprzez MaXyM » 11 maja 2013, o 15:42

IwaN napisał(a):wszystko jest na C
uninstal juz zrobilem steam ts3 i wydaje mi sie ze nic nie zdzialalem żal.pl normalnie :D
kocham takie problemy, zniechecaja mnie niesamowicie i pytanie zadaje po co wydawac tyle kasy na kompa czy gry jak i tak nie pograsz

uff chyba dziala zobaczymy na treningu tz.dziala transmisja dziala a przedtem nawet tego specyficznego sygnalu nie bylo
:D

Wiesz... userzy sie ogolnie dziela na tych zielonych i tych co wiedza z czym to sie je. Ci pierwsi na przyklad instaluja wszystko tam gdzie proponuje installer. W rezultacie nie obejda sie bez zapoznania sie z zaawansowanymi terminami jak UAC czy "uruchamianie z prawami administratora". CO gorsze rady znalezione na necie nie zawsze dzialaja a taki user zostaje sam na pastwe losu.
Z drugiej strony dla takich userow sa stworzone gry typu "plug and play". Arma, ze swym systemem modowania, wgrywaniem paczek, ustawianiem ich w skrotach etc nie nalezy do programow przeznaczonych dla calkiem zielonych.

Druga grupa userow to taka co da sobie rade z UAC, zlozonymi procesami instalacji etc. Ale ta grupa paradoksalnie wie, ze najlepiej jest instalowac na partycje inna niz C: Bo C to zlo (szczegolnie w systemach nowszych niz XP) - tam powinien byc tylko system i sterowniki. Ta grupa nie ma zadnych problemow z uruchamianiem

Ot paradoks ;)
MaXyM

Postprzez ChiggyXX » 11 maja 2013, o 17:43

To odinstaluj jeszcze raz ts3 i zanim zainstalujesz go to idz do C/ Program files (86) i do C/ Program files i sprawdz czy foldery po ts3 usunięte zostaly jeśli nie to wywal je ręcznie i wszystko co inne co ma związek z ts3 . Dopiero potem zainstaluj od nowa i postępuj z instrukcjami acre. Jeśli to nie zadziała to Format C bo już nie mam pomysłów ;)
ChiggyXX

Postprzez Dmnick » 11 maja 2013, o 17:49

Z drugiej jednak strony dla graczy zielonych do army są stworzone specjalne i intuicyjne launechery.
Dmnick

Postprzez watcherhell » 11 maja 2013, o 17:56

ChiggyXX napisał(a):To odinstaluj jeszcze raz ts3 i zanim zainstalujesz go to idz do C/ Program files (86) i do C/ Program files i sprawdz czy foldery po ts3 usunięte zostaly jeśli nie to wywal je ręcznie i wszystko co inne co ma związek z ts3 . Dopiero potem zainstaluj od nowa i postępuj z instrukcjami acre. Jeśli to nie zadziała to Format C bo już nie mam pomysłów ;)

Tak też robiłem. :P Nic - do końca tyg sformatuje kompa i zobaczymy co będzie i tak przyda mu się drobne odświeżenie. ^^
watcherhell

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pomoc techniczna