Acre tak bardzo wazne

Dział dyskusji ogólnej społeczności A3C.

Acre tak bardzo wazne

Postprzez Cebul » 2 kwi 2021, o 19:09

Hej,

Bardzo chcialbym brac udzial w waszych misjach, ale przez ciagle zonglowanie ACRE na prawde mi sie odchciewa... Czy istnieje jakiekolwiek powod tworzenia osobnego moda do ACRE2 inny niz wkurwianie graczy ktorzy graja w ta gre dluzej i maja wiecej modow?
Cebul

Re: Acre tak bardzo wazne

Postprzez Radrix » 2 kwi 2021, o 19:26

Nie widzę innego problemu niż ten, że masz inne mody na własne życzenie.
Po co ten temat ?
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Radrix
Pułkownik
Pułkownik
Karts DLCHelicopters DLCMarksmen DLCJets DLCLaws of War DLCApex DLCContact DLCGlobal Mobilization DLCS.O.G. Prairie Fire DLC

Postprzez Jonny » 2 kwi 2021, o 19:32

Nie widzę problemu w posiadaniu 2 różnych wersji moda. Sam mam dwie wersje Acre tfara a nawet kilka wersji tsa i nigdy nie miałem problemów. A jeśli masz jakieś pytania albo problemy to znajdą się na ts osoby chętne pomóc. Możesz łapać mnie na ts ale będę dopiero od poniedziałku.

Krótkim rozwiązaniem twojego problemu może być po prostu dodanie obu wersji Acre do launchera army i wybierać ręcznie albo mieć zrobione presety żebys nie musiał szukać.

Ps. Nie wiem po co taka agresja w tym poście. Poproś kogoś o pomoc a zazwyczaj ja uzyskasz.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Jonny
St Sierżant Sztabowy
St Sierżant Sztabowy
Karts DLCHelicopters DLCMarksmen DLCJets DLCLaws of War DLCTac-Ops DLCTanks DLCApex DLCContact DLCArt of War DLCGlobal Mobilization DLCS.O.G. Prairie Fire DLC

Postprzez Bohun » 2 kwi 2021, o 20:28

Tak, istnieje wiele powodów, dla których mamy takie mody, a nie inne. Nikt ci niczym żonglować nie każe. Każda grupa ma swoje modyfikacje, tak jak każdy serwer army ma swoje modyfikacje, tak jak każdy serwer army na modyfikacji, ma swoje sub-modyfikacje.

Nowy w armie czy o co chodzi?
Okres próbny jest m.in. od tego żebyś doszedł do wniosku, że ta grupa nie jest dla ciebie. A skoro masz problem z tak prostą modyfikacją jak ACRE to nie wiem co ci powiedzieć.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Bohun
Generał brygady
Generał brygady
Karts DLCHelicopters DLCMarksmen DLCJets DLCLaws of War DLCTac-Ops DLCTanks DLCApex DLCContact DLCArt of War DLCGlobal Mobilization DLCS.O.G. Prairie Fire DLC

Postprzez Astetyk » 2 kwi 2021, o 21:43

Jonny napisał(a):albo mieć zrobione presety żebys nie musiał szukać

This. Jeśli męczy Cię klikanie w launcherze po 5 razy żeby zmienić sobie mody to trzymaj ustawione presety. Jeśli masz problem z zamianą dwóch modów to pragnę tylko nadmienić, że przełączenie się z Unsunga na regularne mody i na Iron Fronta również odbywa się w ten sposób. Żonglowanie modyfikacjami to podpora gry w Armę.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Astetyk
St Sierżant
St Sierżant
Marksmen DLCJets DLCLaws of War DLCTac-Ops DLCTanks DLCApex DLCContact DLCArt of War DLCS.O.G. Prairie Fire DLC

Postprzez McChicken » 2 kwi 2021, o 22:52

Odnoszę wrażenie, że regulamin odpowiada na Twoje pytania

Regulamin napisał(a):(...)
2.3. Modyfikacje używane przez grupę mogą być wykorzystywane ​TYLKO I WYŁĄCZNIE​ na serwerze grupy.
2.4. Mody i ​TeamSpeak3Client muszą być pobrane TYLKO I WYŁĄCZNIE z repozytorium grupy, a ich udostępnianie (włączając innych członków grupy) lub kopiowanie jest kategorycznie zabronione.
(...)
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
McChicken
Sierżant
Sierżant
Helicopters DLCJets DLCApex DLCContact DLCGlobal Mobilization DLCS.O.G. Prairie Fire DLC

Powrót do Dyskusja ogólna